X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Coaching. "To nie tylko życiowe wsparcie!"

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2017 14:00
- Coaching to nie są spędy motywacyjne. To relacja jednej osoby z drugą, ewentualnie coacha z pewnym homogenicznym zespołem. Wtedy ma to sens - przekonuje Robert Grzybek, autor książki "Coaching odczarowany".
Audio
  • Jak odczarować coaching? (Strefa Prywatna/Czwórka)
Robert Grzybek - autor książki Coaching odczarowany
Robert Grzybek - autor książki "Coaching odczarowany"Foto: Czwórka

Robert Grzybek Najbezpieczniej jest myśleć o coachingu jako o realcji motywator-menedżer pracujący z zespołem. Dla mnie przykładem takiego coacha jest francuski siatkarz i selekcjoner Stéphane Antiga

W swojej publikacji gość Czwórki mierzy się z zachwytem nad coachingiem, jak również z jego brutalną krytyką. Przede wszystkim wskazuje jednak, że praca coacha wymaga ogromnej wiedzy o funkcjonowaniu psychologicznym człowieka, znajomości realiów biznesowych i dojrzałości, a nie jedynie umiejętności słuchania, zadawania pytań i wygłaszania inspiracyjnych przemówień. - Coaching ma bardzo wiele twarzy i cały czas nadawane są mu nowe znaczenia. Ja postanowiłem sie skupić na tym, co dotyczy związku między liderem a jego zespołem. Na usprawnieniu tej relacji - wyjaśnia Grzybek. 

Jak pracować z ludźmi, by samodzielnie doskonalili swoje umiejętności? Jak stosować metody coachingowe w zarządzaniu i na jakich warunkach warto inwestować we wsparcie zewnętrznego coacha? O tym m.in. mówimy w audycji.

***

Tytuł audycji: Strefa Prywatna

Prowadzi: Jakub Jamrozek

Gość: Robert Grzybek (autor książki "Coaching odczarowany")

Data emisji: 20.06.2017

Godzina emisji: 20.05

kul/jsz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Co zrobić, "żeby się chciało tak, jak się nie chce"?

Ostatnia aktualizacja: 02.06.2017 14:57
Te słowa Kubusia Puchatka są mottem przewodnim tego wydania "Strefy Prywatnej", w której razem z twórczyniami warsztatów "Róż się! Poznaj siebie" Adą Jakimowicz i Ewą Jaczewską aktywizujemy umysły i ciała, aby osiągnąć sukces i lepiej poznać siebie. Za co siebie lubimy?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Percepcja bez granic. Czy jest możliwa do osiągnięcia?

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2017 20:38
Jak poznajemy otaczający nas świat i czy jest właśnie taki, jakim go widzimy? - Percepcja to rozumienie, uprzytomnienie i odbieranie świata na pewnym poziomie. Percepując widzimy własności przedmiotów i relacje między nimi w czasie i przestrzeni. To bardzo bogata siatka - mówił prof. Robert Piłat.
rozwiń zwiń