X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jakub B. Bączek: droga do sukcesu nie prowadzi na skróty

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2019 12:58
- Sukces to połączenie wartości, o których marzymy. Dlatego nie istnieje jedna, uniwersalna definicja tego zjawiska. Każdy łączy w niej takie cechy, które sprawiają, że jest szczęśliwy - mówił trener i złoty medalista Mistrzostw Świata 2014 w siatkówce Jakub B. Bączek.
Audio
  • Między pracoholizmem a dążeniem do sukcesu. Jak znaleźć balans w środowisku zawodowym? (Strefa prywatna/Czwórka)
Trener personalny i założyciel Akademii Trenerów Mentalnych Jakub B. Bączek, dziennikarz Czwórki Jakub Jamrozek
Trener personalny i założyciel Akademii Trenerów Mentalnych Jakub B. Bączek, dziennikarz Czwórki Jakub Jamrozek Foto: Justyna Janas/Czwórka

Realizowanie dużych celów wymaga czasu. Droga do sukcesu nie prowadzi na skróty i nie da się go osiągnąć sposobem Jakub B. Bączek

- Jeśli chcemy wygrać sezon, musimy przygotować się na to, że będziemy przegrywać mecze. Musimy być gotowi na to, że po drodze pojawią się kryzysy. Jeśli będziemy wymagać od siebie tego, że będziemy w formie przez cały czas skażemy się ciągłą frustrację - tłumaczył gość Czwórki

Jedna porażka nie zamyka drogi do medalu. Bywa niekiedy otrzeźwiającym prysznicem, po którym możemy jeszcze raz zweryfikować, co można zrobić jeszcze lepiej - wyjaśniał.

Życie to sinusoida. Bywają momenty, kiedy mamy wiele energii do działania i takie, kiedy jest nam trudniej. To bardzo ludzkie Jakub B. Bączek

Czy trening mentalny jest konieczny do tego, żeby osiągnąć sukces? Jak rozpoznać nowe typy uzależnień, które gość Czwórki nazywa "uzależnieniem w białych rękawiczkach"? Co charakteryzuje "pokolenie instant" i jakie zachowania mogą być dla niego niebezpieczne? Na czym polega teoria sukcesu amerykańskiego noblisty, psychologa Daniela Kahnemana i dlaczego warto wykorzystać ją w codziennym życiu? Zapraszamy do wysłuchania rozmowy ze studia Czwórki. 

***

Tytuł audycji: "Strefa prywatna"

Prowadzi Jakub Jamrozek

Gość: Jakub B. Bączek (trener m.in. zawodników reprezentacji Polski w siatkówce męskiej, założyciel Akademii Trenerów Mentalnych, złoty medalista Mistrzostw Świata 2014 w siatkówce)

Data emisji: 10.01.2019

Godzina emisji: 20.08

ac/kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Sztuka prowadzenia sporów w książce "Negocjacyjne zoo"

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2017 10:43
- Każdy z nas jest w pewnien sposób zezwierzęcony. Intencją "Negocjacyjnego zoo" było nadanie ludziom cech zwierzęcych, aby łatwiej było ich rozpoznać - opowiadał na antenie Czwórki autor książki Grzegorz Załuski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Chcesz skutecznie realizować cele? Zacznij od poznania samego siebie

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2018 10:00
- Na początek musimy określić, co w naszym życiu jest ważne. Co sprawia, że jesteśmy szczęśliwi i do jakiego celu chcielibyśmy dążyć - mówiły autorki książki "Cel. Odkryj, określ, osiągnij!" Paulina Mechło i Aneta Rostkowska-Gerlach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Postanowienia noworoczne: "szukajmy szczęścia w małych rzeczach"

Ostatnia aktualizacja: 02.01.2019 12:52
- Sens odnajdujemy w najprostszych rzeczach, bo często to one warunkują to, co robimy w życiu - mówiła Renata Pająkowska-Rożen, psycholożka, psychoterapeutka i kulturoznawczyni. - Szukajmy złotego środka - mówiła.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pozytywne myślenie po polsku. Co sprawia, że jesteśmy szczęśliwi?

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2019 14:25
Większość z nas nie potrafi celebrować dobrych chwil. Łatwiej przychodzi nam wielokrotne przeżywanie porażek i trudnych wydarzeń. Dlaczego łatwiej jest nam mówić o rzeczach przykrych, niż tych, które nas cieszą?
rozwiń zwiń