X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Detoks emocjonalny - przywraca życiu smak

Ostatnia aktualizacja: 22.02.2019 12:20
Nie odkładaj życia na później - zachęca w swojej książce terapeutka i coach Joanna Godecka i podpowiada, jak pokonać jedną z groźnych chorób cywilizacyjnych XXI wieku.
Audio
  • Jak radzić sobie ze stresem i emocjami? (Strefa Prywatna/Czwórka)
(zdj. ilustracyjne)
(zdj. ilustracyjne)Foto: jill111/Pixabay.com

Ze stresem codziennie boryka się jedna czwarta ludzkości. Wśród jego źródeł wymienia się kłopoty finansowe, nadmiar pracy i obowiązków, problemy zdrowotne bliskich, a także: tłok, korki, hałas i zgiełk miasta. - Musimy nauczyć się zarządzać bodźcami i informacjami płynącymi z otaczającej nas rzeczywistości, a detoks emocjonalny pozwala na nowo ustalić życiowe priorytety - przekonuje gość Czwórki.

Jeśli skupiamy się tylko na zarządzaniu codziennością, a nie na kreacji, to nasze życie wpływa na mieliznę, przestaje inspirować Joanna Godecka

Joanna Godecka podpowiada także, co zrobić, żeby nie poddawać się nerwowej narracji codzienności. - Zadbajmy o czas dla siebie, najlepiej o poranku, kiedy jeszcze nie pochłonął nas świat - mówi terapeutka. - Zacznijmy od krótkiego ćwiczenia obecnościowego. Tuż po wstaniu z łóżka bierzemy kilka oddechów, zamykamy oczy i skanujemy swoje myśli - dodaje.

W audycji rozmawiamy także o tym, jak i po co robić zakupy bez zakupów oraz jak walczyć z czarnowidztwem.

***

Tytuł audycji: "Strefa prywatna"

Prowadzi Kamila Dębczak

Gość: Joanna Godecka (terapeutka, autorka książki "Nie odkładaj życia na później")

Data emisji: 21.02.2019

Godzina emisji: 20.08

kul/pj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Perfekcjonizm - cenna cecha czy szkodliwy defekt?

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2018 12:02
Bycie perfekcjonistą jest szczególnie doceniane przez pracodawców, ale potrafi też zaszkodzić. Psychologowie nadmierny perfekcjonizm określają jako dewiację, która praktycznie uniemożliwia człowiekowi normalne funkcjonowanie. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Stres - jest z nami od dziecka. Jak go pokonać?

Ostatnia aktualizacja: 25.10.2018 09:00
- Stres jest zupełnie naturalnym elementem naszego życia. Jeśli podchodzimy do czegoś nowego, to musimy zawsze być troszeczkę zestresowani, ponieważ jest to warunek mobilizacji - mówi Joanna Godecka, terapeutka. Kiedy więc jest niepotrzebny i jak sobie z nim radzić? 
rozwiń zwiń