"Leo gotuje". W jego kuchni najważniejsza jest pasja

Ostatnia aktualizacja: 07.03.2015 11:32
Idealne śniadanie? To wcale nie zwykłe kanapki. Leon Myszkowski, autor kanału "Leo gotuje", zdradził w Czwórce, jak przygotowuje poranny posiłek doskonały.
Audio
  • Dlaczego nie robi żadnych planów na życie? Skąd u niego zamiłowanie do gotowania… królików? Rozmowa z Leonem Myszkowskim (Czwórka/Strefa prywatna)
Leon Myszkowski potrafi w kuchni spędzić nawet osiem godzin, by powstał świetnie dopracowany odcinek
Leon Myszkowski potrafi w kuchni spędzić nawet osiem godzin, by powstał świetnie dopracowany odcinek Foto: YouTube/Leon Myszkowski

Leon
Leon Myszkowski, Katarzyna Węsierska
i Mateusz Kulik przygotowują kanapki

Leon Myszkowski opowiedział nam o swoich pomysłach na najciekawsze przepisy kulinarne i w studiu Czwórki zaprezentował niebanalne, odjazdowe kanapki swojego pomysłu. W procesie tworzenia korzystał z pomocy naszych dziennikarzy.

Młody pasjonat kulinariów zdradził w Czwórce tajniki produkcji swoich filmów i przyznał, że niektóre, zanim wyjdą zadowalająco, przygotowuje nawet po... 20 razy. Wytłumaczył także, jak na co dzień udaje mu się połączyć szkołę z prowadzeniem własnej "minitelewizji".

***

Tytuł audycji: Strefa Prywatna

Prowadzi: Katarzyna Węsierska

Gość: Leon Myszkowski (autor kanału "Leo gotuje" na YouTube)

Data emisji: 7.03.2015

Godzina emisji: 8.00

kd/jp

Czytaj także

Stuu Games: życie to kopalnia pomysłów

Ostatnia aktualizacja: 05.02.2015 19:00
- Internet to wspaniałe miejsce dla ludzi pomysłowych. Każdemu daje szansę na wykazanie się, a ja tę szansę wykorzystałem - powiedział youtuber Stuu Games.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Aleksandra Hamkało: nie lubię się ograniczać

Ostatnia aktualizacja: 01.03.2015 14:00
Ma ręce pełne roboty i głowę pełną marzeń. - W tym roku jestem aktorką filmową - śmieje się Aleksandra Hamkało. - W ubiegłym byłam serialową. Występowałam w "Lekarzach".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Amerykańscy naukowcy: czytanie powoduje zmiany w mózgu

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2015 13:00
Jak wynika z badania, gdy czytamy np. o bieganiu, w mózgu aktywuje się obszar odpowiedzialny właśnie za bieganie. W ten sposób "oszukujemy" swój mózg.
rozwiń zwiń