X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Praca instruktora jazdy. Czy każdy może to robić?

Ostatnia aktualizacja: 24.08.2017 18:48
- Trzeba lubić ludzi, być cierpliwym, wyrozumiałym, rozsądnym i umieć dostosować się do potrzeb kursantów - mówi o pracy instruktora jazdy Krzysztof Rągier.
Audio
  • Jakie są kulisy pracy instruktora jazdy? (Dajesz radę/ Czwórka)
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Glowimages/Eastnews

Poza stresem i nieustannym skupieniem, praca instruktora jazdy ma wiele zalet, jest nieustannym obcowaniem z drugim człowiekiem i nie ma w niej miejsca na nudę czy marazm. By zostać dobrym kierowcą i nauczyć się prowadzić pojazd nie trzeba zwracać uwagi na porę roku, a mieć dobre chęci, które są początkiem wszystkiego.

- Nie każdy nadaje się do bycia instruktorem nauki jazdy, bo by się tym zajmować potrzeba dużych pokładów cierpliwości, trzeba lubić innych ludzi i nie nudzić się tym zajęciem. Instruktor, który pracuje bez zaangażowania czy chęci traci klientów i pieniądze, a w pewnym momencie to przestaje mieć sens - mówi Krzysztof Rągier.

O problemach, na jakie możemy napotkać w tym zawodzie i jakie umiejętności są niezbędne w tej profesji mówimy więcej w nagraniu audycji.

***

Tytuł audycji: Dajesz radę

Prowadzi: Dominika Klimek

Gość: Krzysztof Rągier (instruktor jazdy)

Data emisji: 24.08.2017

Godzina emisji: 14.07

sm/jsz

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jak powstaje chleb i czy każdy może być piekarzem?

Ostatnia aktualizacja: 13.07.2017 17:50
W programie odwiedziliśmy jedną z podwarszawskich piekarni, by sprawdzić, jak praca tamtejszych mistrzów wygląda - dosłownie - od kuchni.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Praca ratownika wodnego. "Życie to nie Słoneczny patrol"

Ostatnia aktualizacja: 27.07.2017 17:00
- Nie da się wszystkich uratować. Gdyby ludzie mieli większą świadomość i wyobraźnię, pewnie liczba utonięć i innych wypadków byłaby mniejsza - opowiadał w rozmowie z Czwórką Marek Borowiec, który specjalizuje się w trudnych i niebezpiecznyc akcjach ratunkowych.
rozwiń zwiń