Dzień Kobiet Biznesu. Rozwiń skrzydła swojej firmy

Ostatnia aktualizacja: 07.03.2017 12:40
Dzień Kobiet Biznesu to bezpłatne warsztaty dedykowane przedsiębiorczym paniom. - Organizujemy je dla kobiet, które myślą o założeniu biznesu, albo prowadzą go od niedawna i potrzebują merytorycznego wsparcia - tłumaczy Joanna Gus, jedna z organizatorek wydarzenia.
Audio
  • Dzień Kobiet Biznesu - bezpłatne warsztaty. Rozmowa z Joanną Gus (Dajesz radę/Czwórka)
Jak skutecznie rozwijać swój biznes? O tym na warsztatach z okazji Dnia Kobiet
Jak skutecznie rozwijać swój biznes? O tym na warsztatach z okazji Dnia KobietFoto: Glow Images/East News

dajesz radę jasińska 1200.JPG
Porażka w startupie. Jak jej uniknąć?

Jak twierdzi Joanna Gus, na takie wydarzenia zapotrzebowanie jest ogromne i wciąż rośnie, a podczas warsztatów ich uczestniczki dostaną gotowe rozwiązania, dotyczące tego, co warto zmienić w swoich biznesowych metodach, by móc rozwinąć skrzydła. - Najczęściej panie rozpoczynające swoją przygodę z biznesem pytają nas o amortyzację podatkową, kolejnym tematem są dotacje unijne i to, jak można je otrzymać - tłumaczy ekspertka.

Warsztaty odbędą się już 16 marca. Podczas ich trwania planowane są m.in. prelekcje dotyczące efektywnej konfiguracji fanpage’ów w serwisach społecznościowych, tworzenia profesjonalnego CV w sieci i zwiększania rozpoznawalności swojej marki. Jak można zgłaszać chęć do wzięcia w nich udziału i czego jeszcze spodziewać się w ich programie? Zapraszamy do wysłuchania nagrania rozmowy ze studia Czwórki.

***

Tytuł audycji: Dajesz radę

Prowadzi: Aleksandra Jasińska

Goście: Joanna Gus (fundacja Tax Care)

Data emisji: 6.03.2017

Godzina emisji: 14.05

kd/jsz

Joanna Gus i Aleksandra Jasińska
Joanna Gus i Aleksandra Jasińska
Czytaj także

Polskie pola lawendy - Prowansja na Lubelszczyźnie

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2014 12:00
Olga Wesołowska rok temu w małej wsi w woj. lubelskim założyła plantację lawendy. Dziś jest już po pierwszych lawendowych żniwach. - Zainteresowanie lawendą w Polsce jest ogromne - opowiada w Czwórce.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Nazwa własnej firmy zostaje z nami na lata

Ostatnia aktualizacja: 10.11.2015 09:00
Założenie firmy z roku na rok staje się coraz prostsze i szybsze. Warto jednak poświęcić trochę czasu, by obmyślić kluczowe sprawy, np. nazwę.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Kobiety biznesu. Stalowe nerwy, gołębie serca?

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2016 15:25
Niedawno w Warszawie odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu "Ja, Kobieta Przedsiębiorcza". Panie zajmujące się biznesem lub planujące założenie swojej działalności dyskutowały na temat wizerunku kobiety przedsiębiorczej.
rozwiń zwiń