Kobiety biznesu. Stalowe nerwy, gołębie serca?

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2016 15:25
Niedawno w Warszawie odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu "Ja, Kobieta Przedsiębiorcza". Panie zajmujące się biznesem lub planujące założenie swojej działalności dyskutowały na temat wizerunku kobiety przedsiębiorczej.
Audio
  • Wizerunek kobiety przedsiębiorczej (Dajesz radę/Czwórka)
Muszą być stanowcze, pewne siebie i zdecydowane. A czy mają przy tym dobre serce? Zapraszamy na spotkanie z kobietami biznesu (zdj. ilustracyjne)
Muszą być stanowcze, pewne siebie i zdecydowane. A czy mają przy tym dobre serce? Zapraszamy na spotkanie z kobietami biznesu (zdj. ilustracyjne)Foto: Pixabay/Virvoreanu-Laurentiu/dom. publiczna

Badania i dane wskazują, że Polki należą do najbardziej przedsiębiorczych kobiet w Europie. Co trzecia firma w Polsce została założona i jest prowadzona przez kobietę. Dlatego podczas eventu "Ja, Kobieta Przedsiębiorcza" panie wspólnie szukały odpowiedzi na pytanie, kim jest współczesna businesswoman, a gościem specjalnym była aktorka Maja Bohosiewicz.

Co powoduje, że kobiety szukają pomysłu na siebie, co pcha je do działania i czym jest "Sieć Przedsiębiorczych Kobiet"? Jaki powinien być dresscode na spotkaniach biznesowych i jak wygląda biznesowy makijaż? Zapraszamy do wysłuchania nagrania relacji ze spotkania przedsiębiorczych kobiet.

***

Tytuł audycji: "Dajesz Radę"

Prowadzi: Aleksandra Jasińska

Materiał: Justyna Tylczyńska

Data emisji: 28.11.2016

Godzina emisji: 14.05

kd/jsz

Czytaj także

Nazwa własnej firmy zostaje z nami na lata

Ostatnia aktualizacja: 10.11.2015 09:00
Założenie firmy z roku na rok staje się coraz prostsze i szybsze. Warto jednak poświęcić trochę czasu, by obmyślić kluczowe sprawy, np. nazwę.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Martina M: wyrosłam pośród warszawskich Syren

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2016 15:25
- Po trzech latach studiów, bycia z językami uświadomiłam sobie, że żaden język nie jest tak blisko mojej skóry, jak polski - mówi Martyna Matwiejczuk, wokalistka, songwriterka. - Inny język nie powoduje takich dreszczy jak ekstra złożone, ciekawe, intrygujące zdanie po polsku - dodaje.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Australia wg Julii Raczko. "Włącz uśmiech, wrzuć na luz"

Ostatnia aktualizacja: 18.11.2016 13:10
- Australijczycy są wyluzowani i ciągle się uśmiechają. Zapewniam, że na dłuższą metę to nie jest męczące tylko zaraźliwe - mówi Julia Raczko, blogerka, autorka książki "Julia jest w Australii".
rozwiń zwiń