Szkolne wspomnienia Janka Dąbrowskiego

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2015 09:30
JDabrowsky ma już za sobą maturę, ale w czasie swojej audycji wrócił wspomnieniami do szkolnych czasów i opowiedział o swoich najlepszych i najgorszych nauczycielach.
Audio
  • Janek Dąbrowski wspomina swoje szkolne czasy (Terefere Radio/Czwórka)
Szkolne czasy to lata, kiedy zdobywamy wiedzę, a także zawiązujemy przyjaźnie
Szkolne czasy to lata, kiedy zdobywamy wiedzę, a także zawiązujemy przyjaźnieFoto: Glow Images/East News

Youtuber najlepiej wspomina wymagającego, ale sprawiedliwego nauczyciela matematyki oraz pana od biologii, który wspierał go w rozwijaniu pasji. - Gdy powiedziałem, że interesuję się grafiką komputerową, pan Wójcicki wyciągnął do mnie pomocną dłoń. Tworzyłem pocztówki, loga, okładki książek, a nauczyciel dawał mi cenne porady i promował wsród swoich znajomych. Kiedy zacząłem tworzyć filmy w internecie, bardzo pozytywnie to przyjął - mówi prowadzący.

Janek Dąbrowski wspomina też jednego ze swoich najgorszych nauczycieli, który gnębił uczniów, m.in. stosując restrykcyjny i skomplikowany system oceniania. Najdziwniejszą ocenę otrzymała u tego nauczyciela pewna koleżanka Janka...

***

Tytuł audycji: Terefere Radio

Prowadzi: Jan Dąbrowski

Data emisji: 7.09.2015

Godzina emisji: 21.00

mg

Czytaj także

JDabrowsky rzeźbi formę na lato

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2015 09:50
Youtuber Janek Dąbrowski prowadzi kanał o grach komputerowych, a dla słuchaczy Czwórki przygotowuje zestawienie najciekawszych treści w sieci.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Jak zrobić karierę na YouTube? Liczy się konsekwencja

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2015 09:15
- Kluczem do sukcesu na YouTube jest to, by wstawiać filmy codziennie o tej samej porze - mówi Stanisław Świątkowski, youtuber.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Kulturalny kącik Janka Dąbrowskiego

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2015 10:00
Zanim zaczniecie omawiać szkolne lektury, zdążycie jeszcze przeczytać jakąś inną książkę lub obejrzeć dobry film. JDabrowsky ma kilka propozycji.
rozwiń zwiń