Kulturalny kącik Janka Dąbrowskiego

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2015 10:00
Zanim zaczniecie omawiać szkolne lektury, zdążycie jeszcze przeczytać jakąś inną książkę lub obejrzeć dobry film. JDabrowsky ma kilka propozycji.
Audio
  • JDabrowsky poleca książki i filmy (Terefere Radio/Czwórka)
Warto oderwać się czasem od komputera i dać się pochłonąć lekturze
Warto oderwać się czasem od komputera i dać się pochłonąć lekturzeFoto: Glow Images/East News

O najlepsze książki i filmy Jan Dąbrowski zapytał uczestników obozu z youtuberami, który odbył się we Włoszech. Młodzi ludzie polecali m.in. książki Veronici Roth: "Niezgodna", "Zbuntowana" i "Cztery" oraz autobiografię Stephena Hawkinga "Moja krótka historia".

- Ja natomiast polecam film pt. "Chłopiec w pasiastej piżamie", którego akcja toczy się w czasach wojny. 8-letni syn oficera SS zaprzyjaźnia się z żydowskim chłopcem przebywającym w obozie koncentracyjnym. To piękna historia, która wzruszy każdego twardziela - zapewnia youtuber.

W audycji można posłuchać piosenek wyselekcjonowanych przez prowadzącego. JDabrowski jak zwykle przygotował też dawkę humoru.

***

Tytuł audycji: Terefere Radio

Prowadzi: Jan Dąbrowski

Data emisji: 3.09.2015

Godzina emisji: 21.00

mg/mm

Czytaj także

Największy horror JDabrowsky'ego

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2015 09:50
Tym razem popularny youtuber zabrał swoich fanów w podróż do najmroczniejszych miejsc. Czego boi się w kinie Janek Dąbrowski?
rozwiń zwiń
Czytaj także

Blogerka Weronika Hasacz o książce "Ogień i woda"

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2015 14:00
"Ogień i woda" to młodzieżowa powieść Victorii Scott. Główną bohaterką jest Tella, która decyduje się na udział w morderczym wyścigu, by ocalić brata.
rozwiń zwiń
Czytaj także

JDabrowsky po raz pierwszy na poważnie

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2015 14:00
Youtuber Janek Dąbrowski zwykle opowiada kawały lub straszne historie. Jednak tym razem tematem jego audycji była miłość do mamy.
rozwiń zwiń