X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Hiroshima/Love" na otwarcie sezonu w Biennale Warszawa

Ostatnia aktualizacja: 05.10.2019 16:56
Spektakl "Hiroshima/Love", stworzony przez Julię Holewińską pokazywany jest w Biennale Warszawa. Porusza wątki ekologii, katastrofy, destrukcji, ale opowiada także o miłości.
Audio
  • O wydarzeniach w Biennale Warszawa i spektaklu "Hiroshima/Love" opowiada Artur Szczęsny (W to mi graj/Czwórka)
Aktor Konrad Wosik podczas próby medialnej spektaklu HiroshimaLove w reżyserii Julii Holewińskiej w ramach Biennale Warszawa.
Aktor Konrad Wosik podczas próby medialnej spektaklu "Hiroshima/Love" w reżyserii Julii Holewińskiej w ramach Biennale Warszawa. Foto: PAP/Mateusz Marek

teatr akt2 1200.jpg
"Fantomy" i nie tylko. Nowości od Teatru Akt

"Hiroshima/Love" premierę miała 4 października w Biennale Warszawa. - To dla nas jednocześnie początek sezonu, nasza przestrzeń nie jest teatralna ani muzealna, ale wszystkie te funkcje w sobie łączy - mówił Artur Szczęsny. Jak podkreślał, premiera spektaklu zbiegła się z 60. rocznicą premiery francuskiego dramatu "Hiroshima. Moja miłość" w reżyserii Alaina Resnaisa. - Nawiązanie jest istotne, bo stanowi jeden z wątków spektaklu. Tam jednak pojawia się także temat dzisiejszych podróży w kontekście lęku, katastrofy. My, jako widzowie nie tylko oglądamy spektakl, ale jesteśmy jego współuczestnikami - tłumaczył gość Czwórki. 

Dlaczego jeszcze warto przeżyć ten spektakl, kiedy będzie można go zobaczyć, ale także, na czym polegać może i jak wygląda współpraca młodych artystów z kuratorami Biennale Warszawa? Jak funkcjonuje ta instytucja? O tym w nagraniu rozmowy ze studia Czwórki.

Zapraszamy także do wysłuchania nagrania całej godziny audycji, w której zajrzeliśmy do Nowego Teatru w Słupsku, gdzie Kolektyw Janiczak/Mosiewicz/Rubin/Stępniak przygotował spektakl "Made In USA". POSŁUCHAJ  >>>

***

Tytuł audycji: W to mi graj

Prowadzi: Michał Piwowarek

Goście: Artur Szczęsny (Biennale Warszawa)

Data emisji:  5.10. 2019

Godzina emisji: 12.07

kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak