Kajetanowicz: na co dzień jeżdżę rozważnie

Ostatnia aktualizacja: 30.09.2011 18:59
Rajdowy Mistrz Polski gościł w Czwórce codziennie od początku tego tygodnia. Podczas ostatniego spotkania ze słuchaczami zdradził m.in., że żona czasem zwraca mu uwagę, iż w życiu prywatnym zdarza mu się jeździć za wolno.
Audio

– Nie jest wcale tak, że kierowcy rajdowi mają w zwyczaju szarżować na drodze – przekonuje Kajetan Kajetanowicz. Gość Czwórki tłumaczy, że oni jak nikt inni potrafią przewidzieć konsekwencje nieodpowiedzialnego poruszania się w ruchu drogowym.

Co więcej, zawody dostarczają im takiej dawki adrenaliny, że nie poszukują jej na co dzień. – Mojej żonie zdarza się nawet zwracać mi uwagę, że jeżdżę za wolno – przyznaje.

Choć Kajetan Kajetanowicz w swoim rajdowym aucie ma mnóstwo gadżetów, to w prywatnym życiu nie korzysta nawet z nawigacji. – Nie jestem gadżeciarzem – wypiera się z uśmiechem na ustach.

Aby dowiedzieć się więcej wysłuchaj/obejrzyj rozmowy Kuby Marcinowicza z Kajetanem Kajetanowiczem.

Zachęcamy również do obejrzenia wideo z każdej jego wizyty w studiu Czwórki.

W ciągu minionego tygodnia rajdowy mistrz opowiadał m.in. o zaawansowanych technologiach, które można spotkać w rajdówkach, samochodowych gadżetach i optymalnej jeździe.

ap

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Kajetan Kajetanowicz w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 26.09.2011 20:02
Rajdowy Mistrz Polski w audycji Czwarty Wymiar opowiada o technologiach, jakie spotkać można w jego sportowym aucie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kajetanowicz: Radzę sobie na głębokich polskich dziurach

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2011 20:02
Rajdowy Mistrz Polski, w kolejnym spotkaniu ze słuchaczami audycji Czwarty Wymiar, opowiada o tym, co najbardziej ceni w swoim sportowym aucie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kajetanowicz: samochód rajdowy jest bezkompromisowy

Ostatnia aktualizacja: 28.09.2011 18:44
W kolejnej odsłonie spotkania z Rajdowym Mistrzem Polski słuchacze Czwórki dowiedzieli się, co znajduje się wewnątrz rajdowego samochodu i zamiast dostarczać wygody decyduje o szybkości.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kajetan Kajetanowicz wie, jak jeździć optymalnie

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2011 17:59
Tym razem Rajdowy Mistrz Polski w rozmowie z Kubą Marcinowiczem zdradzał, za pomocą jakich zabiegów możemy na co dzień jeździć ekonomicznie, a za tym ekologicznie.
rozwiń zwiń