Audiobook "Serce Zimy 1812" - wszystkie odcinki

Ostatnia aktualizacja: 03.05.2012 08:20
10 kwietnia w audycji "Czwarty Wymiar" wystartował pierwszy w Polsce interaktywny audiobook! Posłuchajcie wszystkich odcinków o przygodach napoleońskiego żołnierza Korwina Giedyminowicza - to wy decydowaliście o jego losach!
Audio

Jest rok 1812. Wojska Napoleona ruszają na dumną Rosję. Gdy odwieczna równowaga między ciepłem życia i śmiertelnym chłodem zostaje zachwiana, nic nie jest już takie, jak przedtem. Upiory przeszłości snują się we mgle w mrocznych rosyjskich lasach, a ci, co polegli, nie chcą pozostać do końca martwi...

Tak rozpoczyna się historia opowiadana w audiobooku "Serce Zimy 1812", w którym to słuchacze decydują o losach bohaterów.

Mogliście się wcielić w rolę Korwina Giedyminowicza, młodego litewskiego oficera, któremu żądna władzy Pani Zimy uprowadziła siostrę. Aby ją ocalić Korwin wyrusza wraz z armią Napoleona w głąb nieznanego, niebezpiecznego kraju. Stawia czoła siłom mroźnej śmierci i odkrywa w sobie dziedzictwo likantropii. Historia ma wiele wątków, a decyzje, które podjęliście, miały wpływ na losy bohaterów i bieg wydarzeń.

W skrócie "Serce Zimy 1812" to:

- 37 postaci zagranych przez 36 aktorów;
- głosy Piotra Fronczewskiego, Jacka Kopczyńskiego i wielu innych;

- prawie 60 minut specjalnie skomponowanej muzyki;

- bogata oprawa dźwiękowa;

- ponad 7000 plików dźwiękowych;

- gra dostępna także dla osób z dysfunkcją wzroku.

 

Możecie się teraz cieszyć wszystkim odcinkami "Serca Zimy 1812". To były Wasze decyzje, wasze głosy, to Wy decydowaliście o losach Korwina Giedyminowicza. Posłuchajcie wszystkich odcinków audiobooka.

 

Zobacz więcej na temat: Czwórka POLSKA Rosja
Czytaj także

Tworzenie sztucznej inteligencji: o czym komputery nie mają "pojęcia"?

Ostatnia aktualizacja: 20.03.2012 15:00
"Pojęcie", to określenie abstrakcyjnego, myślowego odpowiednika przedmiotu. Z jednej strony ma ono charakter dźwiękowy, z drugiej zaś graficzny, np pismo.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Podwieź swój rower w bezpieczny sposób

Ostatnia aktualizacja: 03.04.2012 10:00
W "Czwartym Wymiarze" zastanawialiśmy się jak sprawić by podróż z rowerem na bagażniku auta nie była udręką.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Niewielkie pożytki z 3D

Ostatnia aktualizacja: 03.04.2012 11:00
Po sukcesie filmu "Avatar" świat zachłysnął się technologią trójwymiarowego obrazu, jednak do dziś niespecjalnie wiadomo, co z tym zachłyśnięciem zrobić.
rozwiń zwiń