X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Chcesz fotografować? Wyrzuć dezodorant!

Ostatnia aktualizacja: 17.10.2012 20:25
- Najistotniejsze jest poznania terenu, gdzie żyje gatunek, który chcemy fotografować, a także nauczenie się jego zwyczajów, sposobu poruszania się i psychiki – radzi fotograf przyrody Robert Dróżdż.
Audio
  • Co Ty wiesz o rysiu? Tajemnice fotografowania zwierząt

Także wybór sprzętu zależy od tego czy chcemy robić zdjęcia orłom czy żubrom. Ile ważą korpusy aparatów i kolejne obiektywy? Gość "Czwartego wymiaru” deklaruje, że jego plecak zazwyczaj waży drobne 30 kg...

Różna jest ilość czasu, którą musimy poświęcić przygotowując się do robienia zdjęć. To czasem tygodnie, czasem miesiące. Robert Dróżdż rozwiewa obawy, że ten czas należy spędzić bez kąpieli. Jak podkreśla zapach człowieka, którego boją się zwierzęta, staje się bardziej intensywny. Nie należy jednak wówczas stosować dezodorantów, bo obce zapachy będą je odstraszać.

O czym jeszcze trzeba pamiętać i od jakich zwierząt najlepiej zacząć swoją przygodę z fotografią dowiesz się słuchając rozmowy.

Zobacz więcej na temat: fotografia
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Chcesz fotografować ptaki? Najpierw naucz się maskować

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2012 19:13
Czasem, żeby zrobić dobre zdjęcia wymarzonego przez nas okazu trzeba zbudować sobie dom. O sposobach robienia zdjęć ptakom opowiadał w Czwórce specjalista Robert Dróżdż.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Piotr od żurawi" - Małgorzata Nabel (Radio Zachód w Zielonej Górze)

Ostatnia aktualizacja: 20.09.2012 11:50
Czwartek, 20 września 2012, godzina 18.15, Program 3. "Klangor" to charakterystyczny dźwięk, który wydaje żuraw (grus grus). Gdy ktoś dzwoni do Piotra Dziełakowskiego , to w jego komórce odzywa się taki właśnie dźwięk. Piotr od 20 lat fotografuje żurawie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Najchętniej fotografujemy piłkarzy

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2012 11:27
Do takiego wniosku można dojść oglądając prace nadesłane na konkurs "Mistrzowskim okiem kibica", w którym wykazać się mogli miłośnicy fotografii sportowej.
rozwiń zwiń