X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
budownictwo

Gdynia: Rusza nabór wniosków dla najemców Mieszkanie Plus

26 października rozpocznie się nabór wniosków dla najemców programu Mieszkanie Plus w Gdyni. Inwestycja, finansowana przez Bank Gospodarstwa Krajowego  Nieruchomości, to 172 mieszkania w sześciu czterokondygnacyjnych budynkach. Na temat procedury oraz o samym przedsięwzięciu mówił wiceprezes BGK Nieruchomości Włodzimierz Stasiak.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 Mieszkanie Plus Gdynia budownictwo mieszkania nieruchomości mieszkania na wynajem społeczeństwo

Czy branża budowlana czuje na plecach oddech kryzysu?

Niezapłacone faktury, drogie materiały i brak fachowców to najwięksi hamulcowi budownictwa. Rozkręcić branże mogą ekologia i nowe technologie. To niektóre wnioski z corocznego raportu POD LUPĄ, opublikowanego dziś przez Europejski Fundusz Leasingowy. Czy branża budowlana czuje na plecach oddech kryzysu? - pytał na antenie radiowej Jedynki Marcin Jagiełowicz z Naczelnej Redakcji Gospodarczej.
Zobacz więcej na temat:  nieruchomości budownictwo

Będę pieniądze na termomodernizację dla najuboższych

W najbliższych latach 883 mln zł będzie przeznaczone na termomodernizację domów i wymianę pieców węglowych w najbardziej zanieczyszczonych smogiem miastach. Rząd przyjął projekt ustawy, która tworzy podstawy prawne i finansowe do realizacji pilotażowych przedsięwzięć niskoemisyjnych. Adresatem będą rodziny dotknięte tzw. ubóstwem energetycznym. Ponad 700 mln zł pochodzić ma z tzw. opłaty foliówkowej. 
Zobacz więcej na temat:  ekologia budownictwo smog