Co czyta Katarzyna Pakosińska?

Ostatnia aktualizacja: 24.08.2014 18:00
W cyklu "Gorące strony" tym razem gościem Czwórki będzie Katarzyna Pakosińska.
Katarzyna Pakosińska
Katarzyna PakosińskaFoto: Aurelia Chmiel

Katarzynę Pakosińską polska publiczność najlepiej zna ze sceny kabaretowej. Jednak nie jest to jedyny dorobek w karierze artystki, ponieważ wystąpiła również w kilku produkcjach telewizyjnych. Niewielu wie, że aktorka napisała książkę pod tytułem "Georgialiki. Książka pakosińsko-gruzińska".

Czytaj także: Katarzyna Pakosińska: marzy mi się rola dramatyczna<<<

Jakie są jej ulubione lektury oraz bez jakiej książki Pakosińska nie wyobraża sobie dobrego urlopu, dowiecie się słuchając audycji "Stacja Kultura". Zapraszamy w poniedziałek, 25. sierpnia, od godziny 11:00 do 13:00.

bc/pj

Czytaj także

Henryk Sawka: rysownik ma pełną władzę

Ostatnia aktualizacja: 19.08.2014 13:45
Jest uważany za jednego z najwybitniejszych współczesnych polskich rysowników. Satyryczne, kąśliwe ilustracje Henryka Sawki opisują rodzimą rzeczywistość od wielu lat, bawiąc kolejne pokolenia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Przestrzeń opisana dźwiękami

Ostatnia aktualizacja: 19.08.2014 16:00
"Dźwięczność. Warsztaty z Zorką Wollny i Anią Szwajgier zakończone krótkim koncertem” to letni projekt organizowany przez Gdańską Galerię Miejską. Spotkania uwieńczy "koncert” opisujący przestrzeń dźwiękami przygotowanymi przez duet artystek wraz z uczestnikami warsztatów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czytamy coraz mniej książek. Jak to zmienić?

Ostatnia aktualizacja: 21.08.2014 16:38
Od lat jesteśmy świadkami dyskusji na temat postępującego spadku czytelnictwa w Polsce. Sytuacja z roku na rok przedstawia się coraz gorzej. W jaki sposób można powstrzymać ten negatywny trend?
rozwiń zwiń