X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wybierz się na Warsaw Gallery Weekend

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2014 16:10
Warsaw Gallery Weekend to trzydniowe święto sztuki: ponad 20 wernisaży w warszawskich galeriach, imprezy towarzyszące, koncerty, performance, spotkania, panele dyskusyjne, spacery kuratorskie. Wydarzenie wystartuje w piątek 26 września i potrwa do niedzieli.
Audio
  • Warsaw Gallery Weekend wystartuje 26 września i obejmie ponad dwadzieścia warszawskich instytucji (Czwórka/Stacja Kultura)
Czesław Olszewski: Salon Demonstracyjny Elektrowni Warszawskiej, architekci Jadwiga i Janusz Ostrowscy, oraz Zygmunt Stepiński, 1937, ul. Marszałkowska 150, sala główna I piętra
Czesław Olszewski: Salon Demonstracyjny Elektrowni Warszawskiej, architekci Jadwiga i Janusz Ostrowscy, oraz Zygmunt Stepiński, 1937, ul. Marszałkowska 150, sala główna I piętra Foto: materiały prasowe/Galeria Raster

Okazuje się, że organizatorzy akcji nie przygotowali konkretnego, sprecyzowanego od A do Z planu działania. Zdają się na spontaniczność i inicjatywę odbiorców. - Wynika to z tego, że w Warsaw Gallery Weekend włączyły się już dwadzieścia dwie instytucje rozsiane po całym mieście. Na początek najlepiej wybrać to miejsce, które mamy najbliżej domu, a potem opracować jakiś szlak i odwiedzić tyle galerii, do ilu tylko nas nogi ponosią - zaproponował Jacek Sosnowski z galerii "Propaganda".
Gość "Stacji Kultura" uważa, że takie przedsiewzięcie to dla Warszawy niemały powód do dumy. - Na tle innych europejskich metropolii wypadamy naprawdę dobrze. Mamy mocną artystyczną scenę i ten pomysł, żeby w ciągu kilku dni one niejako połączyły siły, aby przyciągnąć jak największą liczbę widzów, jest bardzo udany - przekonywał Sosnowski. Dodał zarazem, że nie jest to oczywiście inicjatywa, która narodziła się u nas w ostatnim czasie, tylko przeniesienie na rodzimy grunt sprawdzonych już za granicą pomysłów.
ZOBACZ TEŻ: Wiedeńskie muzea i galerie oczarują każdego

Czym warszawskie placówki wyróżniają sią na tle swoich światowych odpowiedników? Czy tylko w Polsce tak dobrze układa się współpraca galerii prywatnych, komercyjnych i placówek finansowych z budżetu państwa? O tym dowiecie się słuchając zapisu "Stacji Kultura".
ac/pj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Tate Modern - sztuka pod napięciem

Ostatnia aktualizacja: 27.08.2014 14:00
Fantastyczny przykład na to, jak wykorzystać nieużywaną industrialną przestrzeń, zmieniając je w prawdziwe architektoniczne cacko. Muzuem Tate Modern to jedno z tych miejsc, które koniecznie trzeba zwiedzić będąc w Londynie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wrocławskie mosty otwarte dla artystów

Ostatnia aktualizacja: 11.09.2014 14:30
Stolica Dolnego Śląska z animuszem przygotowuje się do 2016 roku, gdy zostanie Europejską Stolicą Kultury. Właśnie ruszył kolejny ciekawy program "Mosty". Głównym założeniem projektu jest zaproszenie młodych ludzi do przeprowadzenia działań artystycznych wokół wybranego wrocławskiego mostu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Michał Żurawski: "Miasto 44" ma hollywoodzki rozmach

Ostatnia aktualizacja: 19.09.2014 17:14
Można już na własne oczy przekonać się, jak prezentuje się najdroższa pozycja w historii polskiego kina. "Miasto 44" na długo przed premierą wywołało mnóstwo kontrowersji. - Miałem poczucie uczestniczenia w czymś wyjątkowym, co na zawsze zapisie się w historii naszego filmu - przyznał w Czwórce aktor Michał Żurawski.
rozwiń zwiń