"Szamowozy" do pasienia brzucha

Ostatnia aktualizacja: 26.03.2015 12:30
Rusza sezon na food trucki. - Świetny pomysł na menu i smaczne wykonanie to podstawa sukcesu "jadłowozów" - mówi Krzysiek Stelmach z "Żarcia na kółkach".
Audio
  • Nadjeżdżają food trucki. Czym będą nas karmić w tym sezonie? (Czwórka/Stacja Kultura)
  • Co oprócz hamburgerów można dostać w "szamowozie"? (Czwórka/Tędy po trendy)
Pierwsza edycja Żarcia na kółkach w tym roku odbędzie się na Stadionie Narodowym w dniach 28-29 marca. Czwórka jest patronem medialnym zlotu
Pierwsza edycja "Żarcia na kółkach" w tym roku odbędzie się na Stadionie Narodowym w dniach 28-29 marca. Czwórka jest patronem medialnym zlotuFoto: Benoit Renaud/Flickr

Odkąd Polacy pokochali jedzenie z food trucków, ich właściciele stają na głowie żeby zadowolić klientelę. - Królem street food nadal jest burger, ale ma konkurencję - mówi Anna Maria Żurek. - W menu jest coraz więcej potraw z kuchni całego świata.

Czytaj także: Trąbizupki w Warszawie >>>

Organizatorzy zlotu "Żarcie na kółkach" zdradzają atrakcje pierwszej tegorocznej edycji imprezy, która odbędzie się na Stadionie Narodowym i mówią, za co Polacy pokochali kuchnię kubańską.

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzenie: Katarzyna Dydo

Goście: Anna Maria Żurek, Krzysiek Stelmach ("Żarcie na kółkach")

Data emisji: 26.03.2015

Godzina emisji: 10.00

kul/mm

Czytaj także

Jem więc jestem... bardzo modny

Ostatnia aktualizacja: 12.12.2014 12:20
Kulinarne programy telewizyjne, blogi, targi śniadaniowe - popularność takich przedsięwzięć to dowód, że Polacy rozsmakowali się w jedzeniu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tomasz Dolski - dźwiękiem maluje obrazy

Ostatnia aktualizacja: 12.02.2015 08:20
Z Tomaszem Dolskim porozmawiamy przede wszystkim o jego nowym utworze "One day in Berlin" i o klipie, który do niego stworzono.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Gosia Strojek: niektórzy mężczyźni są bardziej wymagający niż kobiety

Ostatnia aktualizacja: 20.03.2015 13:50
Stereotyp mężczyzny, który codziennie zakłada zwyczajne jeansy i czarny t-shirt odchodzi do lamusa. Współcześni panowie chcą być modni i eleganccy.
rozwiń zwiń