Krzysztof Iwaneczko zapowiada debiut płytowy

Ostatnia aktualizacja: 09.12.2015 12:20
Krzysztof Iwaneczko na castingu w "The Voice of Poland" zaśpiewał tak, że doprowadził Edytę Górniak do łez. Potem wygrał ten program, a teraz przygotowuje debiutancki album.
Audio
  • Krzysztof Iwaneczko o udziale w programie "The Voice of Poland" i swojej debiutanckiej płycie (Stacja Kultura/Czwórka)
Krzysztof Iwaneczko na najbliższe miesiące planuje nagranie płyty, a potem - trasę koncertową
Krzysztof Iwaneczko na najbliższe miesiące planuje nagranie płyty, a potem - trasę koncertowąFoto: Małgorzata Sas/Polskie Radio

Artysta zapewnia, że szkic materiału na płytę jest już gotowy i zdradza, czego można spodziewać się po tym krążku.

- Kilka kompozycji, które wykonywaliśmy z nieistniejącym już projektem Pod Przykrywką, zostanie przechwyconych na moją płytę. Ale nie wszyscy wiedzą, że moją pasją jest groove, energetyczne utwory oparte na solidnej podstawie basu i perkusji. Moją wielką miłością i fundamentem jest też muzyka jazzowa i jej gałęzie - soul i funk. W tę stronę chcę iść - mówi artysta.

Krzysztof zdradza też, jak współpracowało mu się z telewizyjną trenerką Marią Sadowską, dlaczego podczas nagrywania programu nie mieszkał z innymi uczestnikami w hotelu i za co nie lubił szkoły muzycznej.

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Katarzyna Dydo

Gość: Krzysztof Iwaneczko (wokalista)

Data emisji: 9.12.2015

Godzina emisji: 10.00

mg/kul

Czytaj także

Margaret: starzeję się i jestem coraz mądrzejsza

Ostatnia aktualizacja: 20.08.2015 14:50
Fani Margaret spotkali się wczoraj na zlocie w Warszawie. Nam udało się zapytać piosenkarkę o jej plany na przyszłość i wakacyjne wspomnienia.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Iza Lach i jej "Wieczna mgła". Premiera w Czwórce!

Ostatnia aktualizacja: 27.10.2015 20:04
rozwiń zwiń
Czytaj także

Dereń, Krautwurst i muzyczna pocztówka z Rio

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2015 14:50
- "Something Special" to muzyczna pocztówka z Rio - opowiadają muzycy. - To nasz pierwszy numer nagrany w duecie, który idealnie oddaje klimat tego miasta.
rozwiń zwiń