X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Media społecznościowe - fenomen i przekleństwo

Ostatnia aktualizacja: 17.08.2016 13:49
- Zakładając profil na jakimkolwiek serwisie społecznościowym musimy wiedzieć, po co to robimy i liczyć się ze wszelkimi tego konsekwencjami - mówi Tomasz Reich autor książki "Jak dbać o wizerunek w mediach społecznościowych".
Audio
  • Tomasz Reich, autor książki "Jak dbać o wizerunek w mediach społecznościowych" opowiada o zasadach działających w sieci (Stacja Kultura/Czwórka)
Media społecznościowe - fenomen i przekleństwo
Foto: Pixabay.com/Public Domain

Media społecznościowe zadomowiły się u nas na dobre. Wiele osób dostrzega ich komunikacyjny, promocyjny i sprzedażowy potencjał, ale są i tacy, którzy nie wiedzą zagrożeń z nimi związanych.

- Z mediów społecznościowych trzeba korzystać w sposób świadomy i przemyślany - mówi Tomasz Reich. - Zalecam umiar i rozwagę - dodaje.

Rozmówca Iwony Wyciechowskiej zwraca uwagę na takie aspekty społecznościówek, jak: rosnący w siłę hejt i sposoby walki z nim, netykietę i różnice w niej obecne w różnych kręgach kulturowych, bo jak zauważa, w tej strefie wciąż nie doszło do uniwersalizacji.

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Katarzyna Dydo

Materiał: Iwona Wyciechowska

Gość: Tomasz Reich (autor książki "Jak dbać o wizerunek w mediach społecznościowych")

Data emisji: 17.08.2016

Godzina emisji: 10.40

pj/kul

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Nieprzejednany i przyjazny Iran w podróży Supergana

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2016 12:56
Łukasz Supergan zdecydował się na pierwsze w historii piesze przejście irańskiego łańcucha gór Zagros. Gdy ukończył wędrówkę czuł jedynie ulgę.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sześć rozmów o wartościach z różnych bajek

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2016 13:31
- Każdy z sześciorga moich rozmówców cierpi na deficyt cynizmu, czyli coś bardzo pozytywnego - mówi Konrad Kruczkowski, autor książki "Halo człowiek". - To wartość bardzo dziś ważna - dodaje.
rozwiń zwiń