X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

W 2017 roku sztuka będzie jak najbardziej pop

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2017 15:28
19 wystaw w Polsce i na świecie, 350 warsztatów edukacyjnych, projekty angażujące publiczność, performance - 2016 rok był bardzo dobry dla warszawskiego Centrum Sztuki Współczesnej - mówiła w Czwórce jego dyrektorka Małgorzata Ludwisiak. A co nas czeka w sztuce współczesnej w roku 2017?
Audio
  • Co nas czeka w sztuce współczesnej w 2017 roku? (Stacja Kultura/Czwórka)
Małgorzata Ludwisiak, dyrektorka Centrum Sztuki Współczesnej, oraz prowadząca Stację Kultura Katarzyna Dydo w Czwórkowym studiu
Małgorzata Ludwisiak, dyrektorka Centrum Sztuki Współczesnej, oraz prowadząca "Stację Kultura" Katarzyna Dydo w Czwórkowym studiuFoto: Czwórka

Małgorzata Ludwisiak W CSW staramy się, aby spektrum dotarcia do odbiorców było możliwie jak najszersze

- Dużo uwagi będziemy poświęcać performance’owi. Trzeba pamiętać, że CSW od początku jest silnie związane z tą dziedziną sztuki - tłumaczyła Małgorzata Ludwisiak. Wśród działań perfromatywnych CSW są takie projekty, jak "Performance TV", interdyscyplinarny projekt w formie studia telewizyjnego, cykl poświęcony niezależnym wytwórniom muzycznym "Wydawcy" oraz "The Book Lovers", w ramach którego Alex Cecchetti będzie pisał książkę z udziałem publiczności. - Będzie krwiście i z nerwem - zachęcała dyrektorka CSW.   

Monumentalnym przedsięwzięciem Centrum będzie z całą pewnością projekt "Późna polskość. Nowe formy narodowej tożsamości po 1989 roku". Kuratorzy projektu zaprosili do udziału w nim plejadę polskich artystów - w Czwórce Małgorzata Ludwisiak zdradziła imiona niektórych z nich, kiedy projekt startuje oraz jakie inne działania są w jego ramach planowane.

Małgorzata Ludwisiak Sztuka współczesna pokazuje, że lokalne problemy są częścią jednej wielkiej globalnej rodziny

A jak przedstawia się obecnie profil publiczności odwiedzającej CSW oraz czy dzieci w wieku do dwóch lat mogą być odbiorcami sztuki współczesnej - tego dowiecie się z nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: "Stacja Kultura"

Prowadzi: Katarzyna Dydo

Gość: Małgorzata Ludwisiak (dyrektorka Centrum Sztuki Współczesnej)

Data emisji: 11.01.2016

Godzina emisji: 10.15

jsz/kd

 

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Gest, ciało, głos". Życie jako performance

Ostatnia aktualizacja: 15.09.2016 12:15
Teatr jest dziedziną sztuki, która może być bardzo blisko ważnych problemów społecznych. Z tego założenia wychodzą twórcy LTS-u, czyli Laboratorium Teatralno-Społecznego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dzikie lata 80. Tomasz Stańko w chwilach zapomnienia

Ostatnia aktualizacja: 05.01.2017 11:50
- Gdyby nie mój wiek kazałbym się powiesić za nogi nad nim grającym na trąbce i z tej perspektywy zrobiłbym mu jeszcze jeden portret - opowiada Krzysztof Gierałtowski, jeden z autorów zdjęć prezentowanych na wystawie poświęconej słynnemu jazzmanowi - Tomaszowi Stańko.
rozwiń zwiń