X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Fantazja" Zofii Wichłacz. "Zabawa w totalną otwartość"

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2017 14:06
"Fantazja" w reżyserii Anny Karasińskiej z Zofią Wichłacz w jednej z ról to spektakl o wyobraźni i teatrze jako miejscu, w którym rodzi się fikcja.
Audio
  • Zofia Wichłacz o spektaklu "Fantazja" i swoich planach zawodowych (Stacja Kultura/Czwórka)
Zofia Wichłacz
Zofia WichłaczFoto: PAP/Monika Skolimowska

Zofia Wichłacz Nie wiem, jak ułoży się moje życie, ale na razie mam szansę wybierać sobie ciekawe role, walczyć o wartościowe projekty i świadomie prowadzić swoją karierę

Jak opowiadała w Czwórce Zofia Wichłacz, "Fantazja" to dla niej wyjątkowa przygoda z teatrem. - Wspaniałe przeżycie, bardzo się cieszę, że jestem częścią tego przedsięwzięcia - mówiła aktorka. Wichłacz, którą dotychczas można było oglądać m.in. w stołecznym Teatrze Polonia wspominała swoje pierwsze próby z zespołem TR. - Zawsze na początku jestem zdystansowana, ale dziś bardzo się cieszę, że się otworzyłam na tych ludzi i udało nam się zgrać. Wspaniałą relację czuć było już podczas premiery - mówiła Wichłacz.

Zofia Wichłacz Z granicami w sztuce aktorskiej jest tak, że jeśli ma się dobre uzasadnienie, można próbować je przekraczać. Najtrudniejsze do przekroczenia są granice emocjonalne

"Fantazja", jak przekonywała w Czwórce Wichłacz, to "nowy nieznany rozdział", "świat z zupełnie innej planety". - Zabawa w totalną otwartość - mówiła aktorka. Dlaczego spektakl wymaga cierpliwości od widzów? I jak młodej aktorce pracowało się m.in. z Agatą Buzek, czy Adamem Woronowiczem? Zapraszamy do wysłuchania nagrania rozmowy ze studia Czwórki. Zofia Wichłacz zdradziła także, gdzie będzie można ją zobaczyć w najbliższym czasie i jak radzi sobie z rosnącą lawinowo popularnością.

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Michał Piwowarek

Gość: Zofia Wichłacz (aktorka)

Data emisji: 12.05.2017

Godzina emisji: 10.15

kd/kul

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"G.E.N" - eksperyment teatralny "po bandzie"

Ostatnia aktualizacja: 18.02.2017 15:50
To przedstawienie w warszawskim TR pokazuje alternatywną wspólnotę, której członkowie kontestują rzeczywistość. Co "G.E.N" ma wspólnego z "Idiotami" Larsa von Triera i jak przebiegała praca nad spektaklem?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Krzysztof Kiersznowski, Piotr Miazga i ich "Tajna misja" w teatrze

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2017 15:58
- Spektakl został świetnie przyjęty w Warszawie. Z owacjami na stojąco - podkreślali goście Czwórki, aktorzy Krzysztof Kiersznowski i Piotr Miazga.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Teatralny "Rozkład jazdy" Sebastiana Cybulskiego

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2017 17:10
- Tłumacząc komuś zawiłości intrygi w tej sztuce, sami się gubimy. To istna teatralna incepcja, poziomy świadomości się w niej zacierają - mówił Sebastian Cybulski, odtwarzający role 3,5 głównych bohaterów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Turystyka kulturalna. "Teatr jak zaraza i klasyka w plenerze"

Ostatnia aktualizacja: 01.05.2017 14:30
Jak festiwal to... nie tylko muzyki popularnej. Zaproszeni do studia goście opowiadają o tym, gdzie w maju będzie można obcować z teatrem i muzyką poważną - w niezwykłych okolicznościach przyrody i świetnym programem. 
rozwiń zwiń