X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wojtek Mazolewski: nie potrafię wyhamować

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2017 13:50
- Kiedy robisz to, co lubisz rosną ci skrzydła. Więc nawet, jeśli czuje się zmęczony, to wiem, że było warto - mówi Wojtek Mazolewski podsumowując wiosenną trasę koncertową, podczas której zagrał prawie 30 koncertów dla 20 tysięcy fanów. 
Audio
  • Wojtek Mazolewski podsumowuje wiosenną trasę koncertową i zapowiada nowy materiał (Stacja Kultura/Czwórka)
Wojtek Mazolewski i Damian Sikorski
Wojtek Mazolewski i Damian Sikorski Foto: Czwórka

Wojtek Mazolewski Jedną ręką zawsze czerpałem z Londynu, drugą z Tokio. Ale tylko po to, żeby w końcu i tak zrobić swoje

To jeden z najbardziej zapracowanych polskich artystów. Wojtek Mazolewski zredefiniował jazzową formę, nadał jej nowoczesny kształt i otworzył słuchacza na uznawaną za hermetyczną odmianę muzyki. Co więcej - muzyk oswoił jazz i wprowadził go na listy przebojów. - Jednym z niezwykłych doświadczeń, które zdobyłem podczas wiosennych koncertów był udział w Church Of Sound. Festiwal odbywa się w kościele, a mu promowaliśmy na nim singiel "London" - opowiada muzyk.

Którego koncertu artysta obawiał się najbardziej? W jaki sposób jego zespół trafił na festiwal w Berlinie? I kiedy poznamy efekty krótkich wakacji w Porto? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.


Czytaj także
Mazolewski PAP 1200x660.jpg
Brzmienie Opola w głowie Wojtka Mazolewskiego

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Michał Piwowarek

Materiał przygotował: Damian Sikorski

Data emisji: 6.07.2017

Godzina emisji: 11.38

kul-kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Andrzej Smolik i Kev Fox nagrywali u Petera Gabriela

Ostatnia aktualizacja: 03.05.2017 14:30
- Nowe piosenki powstawały w jednym z najbardziej niezwykłych miejsc na świecie. To mityczne studio, w którym nie ma żadnych barier. Wszystko odbywa się w jednym pomieszczeniu. Nikt ani nic nie odgradza muzyków od reszty świata - opowiadają Andrzej Smolik i Kev Fox.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mrozu w trasie. "Sporo u nas testosteronu"

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2017 13:00
- Jak startujemy z trasą to jest jeszcze siła, żeby w busie obejrzeć jakiś film albo pogadać. Jak wracamy - jesteśmy w stanie totalnej hibernacji - opowiada Łukasz Mróz, czyli Mrozu.
rozwiń zwiń