Gorące ferie Mery Spolsky. "Będę udawać, że nie ma zimy"

Ostatnia aktualizacja: 19.01.2018 15:52
Dla Mery Spolsky rok 2017 był bardzo pracowity. Ukazała się jej debiutancka płyta "Miło Było Pana Poznać", zagrała także mnóstwo koncertów. Zimowe ferie wokalistka, wbrew swojemu artystycznemu pseudonimowi, spędzi jednak we… Francji.
Audio
  • Ferie zimowe Mary Spolsky - cykl "Ferie z muzykami" Damiana Sikorskiego (Stacja Kultura/Czwórka)
Damian Sikorski i Mery sPolsky
Damian Sikorski i Mery sPolskyFoto: Czwórka

spolsky 1200.JPG
"Miło było pana poznać". Koncert Mery Spolsky w Czwórce

- Styczeń to dla mnie "okres przejściowy", wolny miesiąc, dlatego też to czas depresji. Jeśli nie gram, dostaję świra, a w styczniu tych koncertów jest zdecydowanie najmniej - tłumaczyła w rozmowie z Czwórką. Dlatego, jak co roku, zimę postanowiła spędzić poza miastem.

Tym razem ferie Mery Spolsky spędzi z tatą i jak zapowiada w Czwórce, będzie spokojnie i rodzinnie. - Południe Francji jest najczęstszym celem naszych rodzinnych wypraw, spędzamy tam święta. Robimy "wypady" do Barcelony - mówiła w rozmowie z Damianem Sikorskim. - Będę więc odpoczywać, chodzić nad morze i udawać, że nie ma zimy.

W 2017 roku pierwszy raz od dawna wybrała się na narty. Dlaczego tym razem zrezygnowała z białego szaleństwa. I dlaczego ten rok Mery Spolsky rozpoczęła w... łóżku? O tym w nagraniu rozmowy ze studia Czwórki.

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Katarzyna Dydo

Data emisji: 19.01.2018

Godzina emisji: 11.30

kd

Czytaj także

Mstake: grając razem, odrywamy się od rzeczywistości

Ostatnia aktualizacja: 22.04.2017 13:30
Mstake tworzą projekt, który zakłada konsekwentną wymianę doświadczeń muzycznych z gatunków dreampop, tech-house, minimal, lo-fi, ambient, trance.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Animal Bar: w muzyce liczy się każdy detal

Ostatnia aktualizacja: 06.05.2017 11:00
Animal Bar to warszawski zespół grający indie i rocka alternatywnego. Muzycy opowiadali w Czwórce o swojej twórczości i zagrali akustycznie w naszym studiu.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Igor Seider: na scenie zostawiamy 200 procent siebie

Ostatnia aktualizacja: 14.09.2017 11:58
Te wakacje były dla Igora Seidera, wokalisty projektów MamaSellita i Igorilla, wyjątkowe. Koncertując z zespołem, pracował jednocześnie nad własnym solowym krążkiem "Wbrew", który ukazać ma się już 29 września.
rozwiń zwiń