Polski aktor w "Grze o Tron" i wakacje waszych koszmarów

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2018 10:52
Polskie Radio Szczecin dotarło do informacji, że w finałowym sezonie kasowego serialu "Gra o Tron" wystąpi pochodzący z Choszczna aktor teatralny Paweł Sakowski. 
Audio
  • "The Affair", "Ostre przedmioty", "Camping". Ewa Mierzejewska poleca seriale (Stacja kultura/Czwórka)
Jennifer Garner (aktorka)
Jennifer Garner (aktorka)Foto: Tinseltown/Shutterstock

Historia ma swój początek w... irlandzkim pubie, który odwiedzał aktor. - To tam trafił na headhuntera z agencji castingowej, który zaproponował mu udział w serialu "Wikingowie". Polak przesłał do agencji swoje portfolio. W odpowiedzi otrzymał informację, że proponują mu rolę nie w "Wikingach", a finale "Gry o Tron". W ten sposób udało mu się spędzić dwanaście dni na planie serialu - mówiła Ewa Mierzejewska. 

Swój powrót na mały ekran zapowiedziała Jennifer Garner. Aktorka znana m.in. z roli w serialu "Agentka o stu twarzach". Na planie będzie jej towarzyszył brytyjski aktor David Tennant (Doktor Who). Aktorzy zagrają małżeństwo. - Wspólnie z zaprzyjaźnioną parą wybiorą się na tytułowy "Camping". To, co zapowiada się na sielankowy weekend zamieni się w towarzyski koszmar.

- Ktoś popełni przestępstwo, w tle pojawią się niedźwiedzie. Smaku dodaje informacja, że za scenariusz odpowiada m.in. twórczyni "Dziewczyn" Lena Dunham - zapowiadała dziennikarka.

W audycji opowiadaliśmy także o najnowszym sezonie "The Affair" i "Ostrych przedmiotach" - serialu z Amy Adams na podstawie powieści autorstwa Gillian Flynn. Zapraszamy do wysłuchania nagrania. 

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Kasia Dydo

Gość: Ewa Mierzejewska (miłośniczka seriali)

Data emisji: 31.07.2018

Godzina emisji: 11.16

ac/pj

Czytaj także

Premiera "Ostrych przedmiotów" Jean-Marca Vallée. "Serial, który ma zranić i zaniepokoić"

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2018 14:40
- Serial "Ostre przedmioty" zrealizowany został na podstawie powieści Gillian Flynn o tym samym tytule. I w niczym nie przypomina typowego, sztampowego kryminału - zapewniał krytyk filmowy Kuba Koisz.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Słonce, plaża i.. platformy streamingowe. Łukasz Muszyński poleca seriale na lato

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2018 15:18
Przegląd letnich propozycji seriali zaczynamy od "Barry'ego" - nowej, komediowej produkcji HBO.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Sci-fi inspirowane malarstwem i XIX-wieczni pionierzy psychiatrii. Seriale na lato

Ostatnia aktualizacja: 24.07.2018 15:46
Jest mrocznie, strasznie, zimno, ale też fascynująco - takiego Nowego Jorku, jaki przedstawili twórcy serialu "Alienista", jeszcze nie widzieliście. 
rozwiń zwiń