X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Tchnienia" - cztery dni w Bieszczadach poświęcone kulturze i muzyce

Ostatnia aktualizacja: 30.08.2018 14:25
Pod koniec sierpia w Baligrodzie odbędzie się niezwykły festiwal. W zapierających dech okolicznościach przyrody będziemy mogli spotkać się z muzyką, sztuką i kulturą. 
Audio
  • "Tchnienia" - tu spotykają się kultura, człowiek i natura (Stacja kultura/Czwórka)
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: freestocks-photos/Pixabay

Wszystko wygląda magicznie. Pusta polana, wzgórza, dolina i ptaki. Wszystko przecina pulsująca żyła rzeki Jabłonki Krzysztof Nowak

Muzyka wybrzmi między drzewami, w murach zabytkowej cerkwi i w akompaniamencie szumiącego potoku rzeki Jabłonki. Kilka lat temu festiwal zaczęła organizować grupa artystyczna działająca pod nazwą "Terytoria kultury". - Tchnienia to spotkanie. Z naturą muzyką i ludźmi - mówi Krzysztof Nowak, jeden z organizatorów festiwalu. 

- Motorem do organizacji pierwszej odsłony "Tchnień" był Łukasz Pałczyński, architekt z Warszawy. Pierwotne spotkania z architekturą zostały później uzupełnione o muzykę i inne dziedziny sztuki. W efekcie impreza wyewoluowała do formuły, w której tworzymy ją teraz - wyjaśniał.

Jak wygląda program festiwalu"Tchnienia"? Kto pojawi się na muzycznej scenie? Co będzie pokłosiem współpracy organizatorów z Against Gravity i Centrum Nauki Kopernik? Czego będzie można spróbować na "wspólnej kolacji" i na czym polega rytuał porannej herbaty festiwalowiczów? O tym w nagraniu audycji.

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Kasia Dydo

Gość: Krzysztof Nowak, Hanna Raniszewska jedni z organizatorów festiwalu.

Data emisji: 30.08.2018

Godzina emisji: 10.47

ac/pj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Polish Culture Trip – kontener wypełniony polskim designem

Ostatnia aktualizacja: 29.08.2018 14:50
- Na pierwszy rzut oka Mobilny Instytut Kultury wygląda jak zwykły czarny kontener. Po rozłożeniu okazuje się, że może on być jednocześnie sceną, galerią, miejscem spotkań, a nawet mini-kinem – mówiła Monika Petryczko, współorganizatorka MIK.
rozwiń zwiń