"Siedem śmierci Evelyn Hardcastle". Kryminał nieprzewidywalny

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2019 16:17
Główny bohater codziennie będzie się budzić jako ktoś inny. Wie jednak, że na przyjęciu, o godz. 23 zostanie zamordowana Evelyn Hardcastle, a on musi odkryć, kto ją zabije. Inaczej ten cykl się nie skończy.  
Audio
  • O ksiązce "Siedem śmierci Evelyn Hardcastle" Stuarta Turtona opowiada Kinga Michalska (Stacja Kultura/Czwórka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay.com

Jak podkreśla Kinga Michalska w Czwórce tę książkę trudno zaklasyfikować. Intryga jest zupełnie nieprzewidywalna. - Bohater budzi się w środku ciemnego lasu, i nie wie kim jest. Po chwili dociera pobliskiego dworu, gdzie poznaje swoje imię i zaczyna szukać szukać zabójcy - opowiada Kinga Michalska. - Gdy jednak budzi się następnego dnia jest już zupełnie kimś innym. A to dopiero początek zagadek.

ZOBACZ WIĘCEJ Kinga Michalska poleca książki >>>

Z tej "karuzeli wcieleń" bohater może się wydostać, i odzyskać swoją własną tożsamość dopiero, gdy znajdzie zabójcę. Dlaczego warto sięgnąć po tę książkę? I czy rzeczywiście Evelyn Hardcastle musi umrzeć aż osiem razy? I co wspólnego ma ta książka z serialem "Black mirror"? O tym w nagraniu rozmowy ze studia Czwórki.

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Kasia Dydo

Gość: Kinga Michalska

Data emisji: 16.04.2019

Godzina emisji: 11.39

kd/ac

Czytaj także

"Azyl" Diane Ackerman. Historia Antoniny Żabińskiej

Ostatnia aktualizacja: 04.04.2017 16:22
- "Azyl" to historia Antoniny i Jana Żabińskich, szefów warszawskiego zoo w okresie wojennym, którzy dając schronienie żydowskim uciekinierom z getta, uratowali wiele ludzkich istnień - opowiadała Kinga Michalska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Człowiek, który umarł". Kryminał podszyty filozofią

Ostatnia aktualizacja: 02.04.2019 16:03
"Człowiek, który umarł" autorstwa Antti Tuomainena to przewrotna powieść kryminalna, w której ofiara sama szuka swojego zabójcy.
rozwiń zwiń