X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wertep, Hania Rani i On Art. Co słychać w kulturze?

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2019 14:07
Zajrzymy na festiwal teatralny, porozmawiamy z  pianistką i kompozytorką Hanią Rani. Sprawdzimy, dlaczego warto udać się latem do kina.
Hania Rani w studiu im. Agnieszki Osieckiej
Hania Rani w studiu im. Agnieszki OsieckiejFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

 W pierwszej godzinie audycji zaprosimy na Międzynarodowy Festiwal Teatralny Wertep. To, jak przekonują organizatorzy, największa impreza teatralna w regionie Puszczy Białowieskiej. Festiwal odbywa się co roku, od 10 lat. Jego ideą jest wędrówka ze sztuką.

Porozmawiamy także z Hanią Rani o jej książce "Esja". To druga tego typu publikacja (po "Białej fladze" wydanej w 2016 roku), zawierająca partytury utworów autorstwa pianistki. Pomiędzy partyturami znajdują się zdjęcia autorstwa przyjaciela artystki, fotografa Marcina Leszczyńskiego.

Po godz. 11.05 wybierzemy się na On Art. Festiwal Kina i Sztuki - to wakacyjna impreza w formule kin letnich odbywająca się w wielu miastach Polski. Jak co tydzień, wraz z Kingą Michalską będziemy także polecać najciekawsze lektury na wakacje. 

***

Na audycję "Stacja Kultura" zapraszamy w poniedziałek (22.07), po godz. 10.05. Program poprowadzi Kasia Dydo

kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Na szczycie" - życie Grubsona na kartach książki

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2018 14:59
To nie autobiografia, ale książka o ciężkiej pracy i drodze na szczyt. - I o tym, że tego szczytu nie ma. Nie istnieje "szczyt kariery" i moment, w którym wszystko jest łatwe - mówili Tomasz "Grubson" Iwańca i Przemysław Corso, współautorzy książki o życiu rapera.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polecamy książki i seriale. Do których warto zajrzeć?

Ostatnia aktualizacja: 18.02.2019 12:21
W programie zagoszczą m.in. Łukasz Muszyński i Kinga Michalska. Będziemy polecać seriale, które warto obejrzeć i książki, po które trzeba sięgnąć. 
rozwiń zwiń