Koncerty na żywo i hobby w internecie - co w kulturze?

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2020 11:47
W programie sprawdzimy, jak Polacy realizują swoje pasje w internecie, dowiemy się też, dlaczego warto w wakacje pojawić się na warszawskiej Pradze. 
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay/Kirill Averianov

Program rozpoczniemy od polecenia seriali, które warto zobaczyć, ale już po 10.40 sprawdzimy, jak w czasie pandemii nauczyliśmy się rozwijać swoje zainteresowania. Koronawirus zmienił nasze nawyki zarówno w sferze zawodowej jak i prywatnej. Wiele obszarów, w tym rozrywka przeniosło się do internetu. Choć w szybkim czasie doceniliśmy możliwość korzystania z życia i realizowania pasji w świecie rzeczywistym, to jednak sporo obszarów branży rozrywkowej możemy już na zawsze realizować wirtualnie. Czego uczymy się w internecie i jak spędzamy czas online?

W drugiej godzinie audycji, powiemy o pierwszych koncertach, które powracają m.in. w Warszawie. To tu odbędzie się miejski projekt "Lato na Pradze". W lipcu i sierpniu pięćdziesięciu polskich artystów zagra koncerty na żywo w pięknej plenerowej przestrzeni. Pierwszymi z nich będą m.in. Nosowska, Krzysztof Zalewski, Smolik czy Natalia Przybysz. 

W cyklu Insta Kultura zaprosimy na przegląd modowych kont na Tik Toku. 

***

Na audycję "Stacja Kultura" w czwartek (18.06) po godz. 10.05 zaprasza Kasia Dydo

kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Kto zostanie Nieprzeciętnym 2020? Głosowanie zakończone. Czekamy na Galę

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2020 10:44
Do 14 czerwca można było oddać głosy na swoich faworytów w plebiscycie Nieprzeciętni. Decyzję słuchaczy i internatów poznamy 25 czerwca podczas Gali "Nieprzeciętni 2020", która odbędzie się online.
rozwiń zwiń