Audioriver wraca do gry. Park Edition już w ten weekend

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2021 17:00
Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią święto muzyki elektronicznej powraca do Płocka. Tym razem fani zatańczą nie na plaży, a w miejskim parku, czyli tam, gdzie odbywa się uwielbiany przez uczestników festiwalu - Audioriver Sun/Day.
Uczestnicy Audioriver 2018
Uczestnicy Audioriver 2018Foto: mat. prasowe Audioriver

Posłuchaj
12:43 Czworka Stacja Kultura 19 lipiec 2021 audioriver.mp3 Audioriver 2021 - co w programie tegorocznej odsłony festiwalu? (Stacja Kultura/Czwórka) 

Tradycyjnie już odbędzie się Strefa Debat, która łączy naszą publiczność z mieszkańcami Płocka. Wezmą w niej udział m.in. prezes zarządu Helisińskiej Fundacji Praw Człowieka Maciej Nowicki, aktywistka ekologiczna Jagna Niedzielska oraz prezydent Płocka Andrzej Nowakowski Maciej Głębocki

- Audioriver Park to wydarzenie w innej formule, ale nie nowej dla naszych gości. Impreza w parku, która rokrocznie w niedzielę kończyła festiwal, tym razem potrwa dwa dni i wezmą w niej udział artyści polscy i zagraniczni - opowiada Maciek Głębocki, współorganizator festiwalu. - Jak zwykle zaaranżujemy parkową przestrzeń, zadbamy o wizualną oprawę i odpowiednie instalacje. Myślę, że festiwalowicze będą zadowoleni.

Sprawdź także:

Audioriver Park Edition 2021 odbędzie się w dniach 24-25 lipca z udziałem m.in. Jorisa Voorna, Bena Böhmera, Mind Against czy Catz ‘n Dogz. - Wystąpi także Echonomist, artysta, który stał się jednym z filarów wytwórni Innervisions i wydaje bardzo fajne numery - opowiada gość Czwórki. - Naszych gości powinna też ucieszyć obecność na festiwalu Bena Böhmera. Artysta w Płocku jeszcze nie występował, więc teraz nadrabiamy tę zaległość.

Ben Böhmer - Beyond Beliefs (Official Visualiser) / Ben Böhmer

Audioriver w regularnej formule ma odbyć się w 2022 roku. Będzie to jubileuszowa odsłona, związana z 15-leciem istnienia festiwalu. 

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Michał Piwowarek

Gość: Maciej Głębocki (Audioriver Park Edition 2021)

Data emisji: 19.07.2021

Godzina emisji: 11.15

kul

Czytaj także

Dziewczyny za konsoletą. Czy muzyka ma płeć?

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2018 18:23
Do niedawna w świecie muzyki elektronicznej dominowali mężczyźni. To oni dyktowali trendy i skupiali tłumy na największych imprezach techno. W ostatnich latach zaczyna się to zmieniać.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Baasch i dobrze nakręcone "Miasto". Opowieść o Warszawie

Ostatnia aktualizacja: 28.05.2021 11:00
Wydana w ubiegłym roku płyta "Noc" - pierwszy w dorobku Baascha koncept album, w całości napisany w nocy, - jest wnikliwą obserwacją sytuacji społecznych, które dzieją się po zmroku. - 
rozwiń zwiń