Polskie Radio
Section05
Szymon Jaworski

48 Hour Film Project - jak nakręcić film i pojechać do Cannes?

Zbliża się 11. edycja 48 Hour Film Project. To konkurs, gdzie w szranki stają ekipy z całej Polski, które mają za zadanie nakręcić film w dwie doby. - Ograniczony czas przeznaczony na stworzenie filmu powoduje, że uczestnicy festiwalu są niezwykle kreatywni - mówi Marta Bernatowicz, organizatorka wydarzenia.
Zobacz więcej na temat:  Czwórka KULTURA festiwal filmowy media społecznościowe FILM reżyser Szymon Jaworski

Ostróda Reggae Festival - super wibracje i rodzinna atmosfera

W Ostródzie, pod patronatem Czwórki, odbyło się wielkie święto reggae. - Ostróda Reggae Festival, to wspaniała muzyka, atmosfera i wibracje - mówi Piotrek "Boleo", z Boleo & Follow The Riddim, zwycięzca zeszłorocznej odsłony Czwórka Reggae Contest. - Ostróda jest wyjątkowa, bo to jeden z ważniejszych festiwali nie tylko w Polsce, ale także w Europie.
Zobacz więcej na temat:  Czwórka reggae Mateusz Kulik Marta Hoppe Szymon Jaworski Damian Sikorski Ostróda Reggae Festival

Dobrze nakręcony: "Jest tylko teraz" - jak powstawał klip?

Tym razem sprawdzamy, jak powstawał teledysk do piosenki "Jest tylko teraz". Twórcami singla promującego trasę "Męskie Granie" są Bedoes, Kwiat Jabłoni i Krzysztof Zalewski. - To są bardzo różni artyści. W teledysku pokazaliśmy świat każdego z nich - opowiada reżyser klipu Daniel Jaroszek.
Zobacz więcej na temat:  Czwórka muzyka rozrywkowa teledysk piosenka Małgorzata Jakubowska Szymon Jaworski Oliwia Krettek Krzysztof Zalewski Męskie Granie Bedoes