Warszawscy hipsterzy kontra wiejska szczerość

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2012 14:31
- Moja bohaterka pochodzi ze wsi i nie ma z tym problemu, to bardziej jej środowisko nie radzi sobie z jej naturalnością – mówiła w Czwórce Olga Bołądź, odtwórczyni głównej roli w debiutanckim filmie Edyty Sewruk.
Audio

1 września ruszyły zdjęcia do obrazu "Przedtem, potem". Półgodzinna fabuła będzie opowiadała historię Celiny. Dziewczyna nie może się odnaleźć w świecie wielkich korporacji dlatego postanawia wrócić na rodzinną wieś. - W filmie obserwujemy zderzenie tych dwóch światów – mówiła w "Stacji kultura" Olga Bołądź. - Jest tam niesamowita scena pogrzebu obserwowanego przez moją bohaterkę, gdzie jest pokazany świat hipsterskiej Warszawy i normalnego wiejskiego pogrzebu – opowiadała.

Przesłanie tragikomedii "Przedtem, potem" jest filozoficzne i, jak opowiadała aktorka, ma na celu zwrócenie uwagi na nasze "tu i teraz".

- Nasze życie toczy się od imprezy do imprezy, od projektu do projektu. Coś planujemy, a teraźniejszość traktujemy tak, jakby ona była nieważna – zauważała.

W filmie pojawia się plejada gwiazd polskiego kina Bożena Dykiel, Emilian Kamiński, Małgorzata Pieczyńska. Zdjęcia realizowane będą w Warszawie oraz w Mielniku nad Bugiem.

Obraz powstaje w ramach projektu "30 Minut" realizowanego przez Studio Munka. Więcej na ten temat w nagraniu audycji.

bch

Czytaj także

Olga Bołądź: w aktorstwie niczego nie można być pewnym

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2012 15:50
Jest ambitna, wykształcona i pracowita. Znajomi mówią o niej także "uczciwa" i "lojalna". - A ja nie lubię w sobie zapalczywości i tego, że nigdy nie odpuszczam - zwierza się w Czwórce znana aktorka.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Nad życie": historia siatkarki poruszyła całą Polskę

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2012 09:00
Olga Bołądź i Michał Żebrowski zagrali główne role w filmie fabularnym "Nad życie", o zmarłej w 2008 r. wybitnej siatkarce Agacie Mróz.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Film o Agacie Mróz - wyjątkowo trudny, bo prawdziwy

Ostatnia aktualizacja: 02.05.2012 16:24
- Najtrudniejsza była scena, kiedy Agata, przygotowując się do przeszczepu, po porodzie, idzie i przed wejściem do izolatki żegna się ze swoją córką – opowiadała w Czwórce Olga Bołądź, odtwórczyni głównej roli w filmie "Nad życie".
rozwiń zwiń