Moskit drąży skałę

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2012 15:00
- Nasz singiel "Satelite" puszczają rozgłośnie radiowe w całej Europie - chwalą się Monika Głębowicz i Rafał Malicki, świętując w Czwórce 10-lecie swojego duetu Mosqitoo.
Audio

Podopieczni Kayaxu mają już na koncie 3 płyty i niezliczone występy klubowe oraz festiwalowe. - Jesteśmy wdzięczni losowi, ale też mamy większe ambicje - deklarują w "Stacji Kultura" muzycy. - Mamy kontakty z didżejami z topowej europejskiej setki i liczymy, że największe osiągnięcia jeszcze przed nami. Kropla drąży skałę...

Zobacz koncert zespołu Mosqitoo w Czwórce!

A jak electro-popowy duet świętuje swój jubileusz? - Chcieliśmy zdążyć z czwartym albumem, ale na razie udało się wydać singiel. Mnie zajmowały niestety poboczne projekty, a Monikę opieka nad synkiem - wyjaśnia Rafał Malicki w Czwórce. - Tymczasem udało mi się jednak założyć własną wytwórnię fonograficzną, co może przyspieszyć prace. Nowy materiał cały czas powstaje: chcielibyśmy zdążyć z premierą przed "kolędowym boomem" - dodaje.

Więcej wspomnień i planów Mosquitoo w nagraniu audycji "Stacja Kultura" poprowadzonej przez Kubę Kuklę i Kasię Dydo.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

El Guincho: przyszłość muzyki to nastolatki bawiące się telefonami

Ostatnia aktualizacja: 20.11.2011 16:00
- Sam zaczynałem od hip hopu, a dziś tworzę zupełnie inną muzykę. Nie wiemy, co nam da nowe pokolenie, więc dajmy mu szansę - broni "generacji mp3" gwiazda Festiwalu Ars Cemeralis.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Afro Kolektyw lubi zaskakiwać

Ostatnia aktualizacja: 13.02.2012 13:00
Ich najnowszy krążek – "Piosenki po polsku" to płyta tygodnia Czwórki. Michał Hoffman i Remek Zawadzki z Afro Kolektywu odwiedzili przy tej okazji "Stację Kultura" i opowiedzieli dlaczego zerwali z dotychczasową, hip-hopową stylistyką.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Posłuchaj ukraińskich hitów!

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2012 13:00
Czego słuchają nasi wschodni sąsiedzi? Co na Ukrainie jest hitem, a co kitem?
rozwiń zwiń