Koman u Miłoszewskich. Nadchodzi "Prokurator"

Ostatnia aktualizacja: 27.07.2015 12:50
Polscy widzowie poznali go jako Leona Jasińskiego w serialu "Lekarze". Jesienią Jacek Koman pokaże nowe oblicze w "Prokuratorze".
Audio
  • Co wydarzy się w "Prokuratorze"? Relacja z planu nowego serialu telewizyjnego (Stacja Kultura/Czwórka)
Jacek Koman to tytułowy bohater serialu Prokurator. Obok niego na ekranie zobaczymy m. in. Małgorzatę Cielecką i Wojciecha Zielińskiego
Jacek Koman to tytułowy bohater serialu "Prokurator". Obok niego na ekranie zobaczymy m. in. Małgorzatę Cielecką i Wojciecha ZielińskiegoFoto: Grzegorz Golębiowski/TVP

- Mój bohater, Kazimierz Proch, ma obsesję na punkcie układania puzzli - mówi aktor. - I tę technikę przekłada na śledztwo, które jest dla niego szukaniem brakującego elementu.  

Zobacz: Jacek Koman - aktor z dwóch kontynentów [WIDEO] >>>

Scenariusz do serialu napisał wspólnie ze swoim bratem Zygmunt Miłoszewski, autor "Ziarna prawdy" i "Gniewu" z prokuratorem Teodorem Szackim. - Wojtek jest bardziej utalentowany jako scenarzysta i myśli obrazem, a ja tekstem - opowiada pisarz i zdradza, jak układała się ich współpraca na planie i o co najczęściej się spierali. W audycji mówimy też, gdzie i kiedy serial będzie mieć premierę.

***

Przygotował: Mateusz Patyk

Data emisji: 27.07.2015

Godzina emisji: 10.40

Materiał został wyemitowany w audycji "Stacja Kultura"

kul/kd

Czytaj także

Szymon Majewski. Małżeństwo jako źródło natchnienia

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2015 12:30
- Dwa kroki w przód, jeden w tył. Tego nauczyło mnie małżeństwo. Kompromis, okrągły stół, negocjacje - mówi Szymon Majewski, autor książki "Życie w pożyciu".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Czy doczekamy się polskiego "Breaking Bad"?

Ostatnia aktualizacja: 21.07.2015 14:00
Przeciętne aktorstwo, siermiężny humor, sztampowa realizacja - tak wciąż jeszcze przez wielu postrzegane są polskie seriale.
rozwiń zwiń