"Nic nie poradzę, że brzmię jak Rojek"

Ostatnia aktualizacja: 08.11.2012 11:00
Lorein, to kolejny po happysad zespół z Gór Świętokrzyskich, który podbija serca fanów pop rockowych melodii. W Czwórce reprezentanci grupy opowiedzieli o debiutanckiej płycie "MoNoKoLoR".
Audio

Album "MoNoKoLoR" ukazał się 22 października 2012 roku nakładem S.P. RECORDS. Na płycie odnajdziemy inspiracje indie rockiem oraz alternatywnymi brzmieniami rodem z Wysp Brytyjskich. Ze względu na barwę głosu wokalisty, Łukasza Lańczyka, Lorein bywają porwónywani do Myslovitz. - Owszem inspirujemy się Myslovitz, ale też Radiohead i tego typu kapelami - odpowiadał muzyk w "Stacji kultura".

Pierwszym singlem promującym płytę został utwór "Krótkowzroczność", zaś sam album Lorein promują na koncertach między innymi z zespołem happysad.

- Skupiamy się głównie na występach, i tam przede wszystkim pokazujemy swoją siłę - podkreślali goście Kuby Kukli.

Więcej na temat muzyki zespołu Lorein dowiesz się słuchając nagrania audycji.

Czytaj także

"Zadyszka" na dziesięciolecie happysadów

Ostatnia aktualizacja: 20.09.2011 16:01
Na jubileuszowym wydawnictwie zespołu ze Skarżyska Kamiennej pojawili się m.in. Czesław Mozil, Muchy i Enej.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Happysad: ludzie mówią, że to nie nasz materiał

Ostatnia aktualizacja: 02.08.2012 06:30
Srogi mróz, dzikie zwierzęta podchodzące nocą pod chatę, wieś na końcu świata - tak wyglądały okoliczności nagrania piątego krążka skarżyskiej grupy. O nowym longplayu opowiedzieli w Czwórce liderzy Happysad, Kuba Kawalec i Łukasz Cegliński.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Happysad: po "Zadyszce" przyszedł czas na świeży oddech

Ostatnia aktualizacja: 05.09.2012 09:30
Przy okazji nagrywania swojego piątego longpleya skarżyska grupa zmieniła podejście do aranżowania piosenek. O zmianach i tajemniczym, nowym głosie pojawiającym się na krążku "Ciepło/Zimno" opowiedział w Czwórce gitarzysta grupy, Łukasz Cegliński.
rozwiń zwiń