Klancyk rozkręca Klub Komediowy

Ostatnia aktualizacja: 16.01.2014 14:56
Nieuczesani, nieokiełznani i nieprzewidywalni - tacy są Michał Sufin i Bartek Młynarski z Teatru Improwizowanego Klancyk. Niebawem startują z nowym pomysłem - Klubem Komediowym.
Audio
  • Rozmowa z Michałem Sufinem i Bartkiem Młynarskim z Teatru Improwizowanego Klancyk (Czwórka/Poranek OnLine)
Michał Sufin i Bartek Młynarski z Teatru Improwizowanego Klancyk
Michał Sufin i Bartek Młynarski z Teatru Improwizowanego KlancykFoto: Wojciech Kusiński

To właśnie z ich inicjatywy w Warszawie powstaje Klub Komediowy. Wielkie otwarcie zaplanowano na początek lutego tego roku. Panowie mają już repertuar na ten miesiąc i plany na kolejne. - Ale będą jeszcze imprezy przedpremierowe, testowe, zamknięte, na które zdobywać będzie można wejściówki - mówią goście Czwórki.

Jak zapowiadają aktorzy, w Klubie Komediowym odnajdzie się właściwie każdy, kto choć trochę lubi improwizacje i stand-up. - Planujemy spektakle teatralne, będziemy "ściągali" kabarety. Chcemy także organizować dziwne eventy, w stylu "nawijaka" i wieczoru dubbingów - opowiadają Sufin i Młynarski w "Poranku OnLine".

A póki co, aktorzy Klancyka szykują się do kolejnego spektaklu "Przychodzi Polak do…, czyli jak z podróży po Europie nie wrócić z kotem w worku". - Na zaproszenie Biura Informacyjnego Parlamentu Europejskiego i Instytutu Spraw Publicznych opowiadamy o tym, jak nie dać sie oszukać za granicą, gdzie się leczyć. Pożyteczne sprawy - mówią z przymróżeniem oka goście Czwórki.

(kd/kul)

Zobacz więcej na temat: Czwórka SZTUKA TEATR

Czytaj także

Grzegorz Daukszewicz: w życiu najważniejsza jest przyjaźń

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2012 13:00
Został uznany za "aktorską nadzieję 2012" roku. Wypatrzyła go reżyserka Agnieszka Glińska, a Maciej Englert powierzył mu jedną z ról w "Hamlecie". Talent ma w genach, czy mógł wybrać inną drogę?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ewa Bułhak: w aktorstwie trzeba łamać samego siebie

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2013 16:42
Czerwone dywany, okładki kolorowych czasopism i błysk fleszy nigdy jej nie interesowały. – To nie jest to, co pociąga mnie w aktorstwie – mówi Ewa Konstancja Bułhak. – Najbardziej fascynujące w aktorstwie jest to, co dzieje się przed premierą spektaklu, dochodzenie do pewnych rzeczy i łamanie samego siebie kołem zębatym.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Maria Seweryn: warto nauczyć się odpoczywać

Ostatnia aktualizacja: 10.11.2013 15:15
Wielu mówi o niej, że "wprowadziła nową jakość" na polską scenę teatralną. Maria Seweryn przyznaje, że dopiero od niedawna stara się zwolnić szalone dotychczas tempo życia.
rozwiń zwiń