Dlaczego kobiety przywiązują wagę do wagi?

Ostatnia aktualizacja: 28.01.2014 12:20
Środowy poranek to oczywiście spotkanie z trenerem osobistym Miłoszem Brzezińskim. Tym razem punktem wyjścia do naszej rozmowy będzie kampania "Shhhhut down fat talk".
Dlaczego kobiety przywiązują wagę do wagi?
Foto: Glow Images/East News

Akcja skierowana jest do kobiet, które mają duże problemy z zaakceptowaniem tego, jak wyglądają i uważają, że są grube. Czy jest jakiś męski odpowiednik "fat talku" i dlaczego tak krytycznie podchodzimy do swojego wyglądu? Spróbujemy to ustalić z Miłoszem po godzinie 8.00.
Wcześniej zapytamy o szybki Internet w Polsce - kto i dlaczego oraz na jakich zasadach chce go opodatkować? Przyjrzymy się również Waszym preferencjom kulinarnym w domu i na mieście - królową nocnych zamówień "na wynos" jest pizza i trudno się dziwić ;)
Na "Poranek OnLine" - we środę, 29 stycznia, o godzinie 6.00 zaprasza Justyna Dżbik.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Miłosz Brzeziński: wierzymy w sport, jednak ćwiczymy rzadko

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2013 11:00
Poprawni Optymiści, Pozorni Twardziele, Zmęczeni Herosi, Świadomi Indywidualiści, Zdesperowani Buntownicy, Niepocieszeni Podjadacze, Pogodni Mędrcy i Towarzyscy Hedoniści - znamy już "Style Zdrowia Polaków". Jak to o nas świadczy?
rozwiń zwiń

Czytaj także

David Bond: jestem specjalistą od marketingu Matki Natury

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2013 08:00
Nazywa się Bond, ale nie broni imienia Jej Królewskiej Mości tylko troszczy się o dzieciaki. Z myślą o nich stworzył projekt Wild Thing i próbuje wyrwać dzieci ze szponów nowych technologii.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prestiżowy zawód? Tokarz, stolarz, ale nie humanista

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2014 07:00
Humaniści i artyści są przegrani na rynku pracy. 71 procent absolwentów takich kierunków ma poczucie nieprzydatności, jednocześnie w naszym społeczeństwie rośnie szacunek dla wykwalifikowanych robotników, maleje dla lekarzy i przedsiębiorców.
rozwiń zwiń