Historyczne spojrzenie na "Jacka Stronga"

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2014 10:45
W "Poranku OnLine" sprawdzimy kim naprawdę był Ryszard Kukliński. W dniu premiery filmu "Jack Strong" popatrzymy na postać głównego bohatera.
Fragment plakatu filmu Jack Strong
Fragment plakatu filmu "Jack Strong"

W piątek w "Poranku OnLine" będzie też muzycznie - po 8.00 jak co tydzień wpadnie do nas nasz szef muzyczny Piotr Wawrowski, by opowiedzieć o najgorętszych nowościach.

Po 7.00 Tomasz Zimoch prosto z Soczi, specjalnie dla Czwórki o wrażeniach i oczekiwaniach przed ceremonią otwarcia i pierwszymi startami Polaków.

O 7.45 kolejny odcinek (ostatni w tym tygodniu!) naszego radiowego show, pierwszego w historii multimedialnego słuchowiska "Radioterapia".

Sprawdzimy też kim są tripsitterzy czyli opiekunowie fazy. Można do nich zadzwonić, gdy jest się na narkotykowym lub alkoholowym "haju". Oni wytłumaczą jak zachować się w przypadku nieprzewidzianych reakcji organizmu. Sami o sobie mówią, iż nie są wykształconymi profesjonalistami, nie zastępują lekarzy. Są grupą, która poświęca swój czas innym. A może takie "narkotykowe pogotowie" to zachęta do brania? Zapytamy samych tripsitterów i niezależnych ekspertów.

Serdecznie zapraszam by spędzić świt z "Porankiem OnLine", w piątek, 7 lutego, od 6.00 do 9.00! Justyna Dżbik

Czytaj także

Superbohaterowie made in Poland

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2013 18:30
As, porucznik Borewicz, kapitan Kloss czy Żbik - rodzimi bohaterowie na miarę czasów i polska odpowiedź na imperialistycznych Supermanów.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Julia Kolberger: w kinie interesuje mnie kobiecy punkt widzenia

Ostatnia aktualizacja: 22.12.2013 11:00
Już się nie zżyma na określenie "Woody Allen w spódnicy" i uparcie pracuje nad własnym stylem. Krótkim metrażem "Mazurek" udowodniła, że ma talent. Teraz Julia Kolberger myśli o fabularnym debiucie.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Anna Kazejak: największą satysfakcję sprawia mi dobrze zrobiony film

Ostatnia aktualizacja: 05.02.2014 10:00
Dała się poznać jako uczestniczka filmowego projektu "Oda do radości", jej pełnometrażowy debiut "Skrzydlate świnie" ubiegał się m.in. o Złote Lwy, zaś najnowszy film Anny Kazejak, "Obietnica", powalczy na Berlinale.
rozwiń zwiń