Soczi w przeddzień IO oczami Tomasza Zimocha

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2014 11:30
W piątek 7 lutego w Soczi rozpoczną się zimowe igrzyska olimpijskie. Słuchaczy Czwórki o najważniejszych wydarzeniach informował będzie w specjalnych raportach sam Tomasz Zimoch!
Audio
  • Tomasz Zimoch jest zachwycony obiektami, jakie Rosjanie przygotowali na IO w Soczi (Czwórka/Poranek OnLine)
Tomasz Zimoch
Tomasz ZimochFoto: Tomasz Zimoch/facebook

Rosyjski kurort przez najbliższe tygodnie będzie na ustach całego świata. W końcu olimpiada to największe tegoroczne wydarzenie w świecie sportu. Na miejscu jest Tomasz Zimoch. - Słońce świeci w Soczi wspaniale, rozleniwia człowieka. Aż chciałoby się pod tym błękitnym niebem położyć - rozpoczyna relację żywa legenda dziennikarstwa sportowego. - Wczoraj szeroko otworzyłem usta i oczy, jak zobaczyłem obiekty olimpijskie. Dotąd, na żadnych igrzyskach, nic nie zrobiło na mnie tak gigantycznego wrażenia.

Do nas tymczasem z Soczi dochodzą różne doniesienia - nie brakuje głosów, że część sportowców czy dziennikarzy, zakwaterowanych jest w bardzo przeciętnych warunkach, a Rosjanom nie wszystko udało się dopiąć na ostatni guzik. - Rzeczywiście nasi łyżwiarze śpią we trzech w małych pokojach. O warunkach dla dziennikarzy nie powiem, może ewentualnie na samym końcu naszego pobytu. Jest bardzo różnie z tym wszystkim, zależy kto kiedy przyleciał, jak miał zorganizowane to wcześniej. Jeśli jednak chodzi o obiekty sportowe, a nie byłem jeszcze w górach i nie widziałem wszystkiego, bo dopiero dziś się tam wybieram - wrażenia są niesamowite!
Więcej wrażeń i obserwacji Tomasza Zimocha z Soczi, o których opowiedział w "Poranku OnLine", w relacji załączonej do tekstu.

W "Poranku OnLine" relacje Tomasza Zimocha codziennie pomiędzy 6.00 a 9.00. Zapraszamy!
(ac/pj)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Spot Bagińskiego. Zachwycająca zapowiedź igrzysk w Soczi

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2014 21:00
Telewizja BBC-Sport zaczęła emitować spot reklamowy Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi, jaki zrealizował dla niej polski reżyser-animator Tomasz Bagiński.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rosjanie nie cieszą się igrzyskami w Soczi

Ostatnia aktualizacja: 27.01.2014 17:30
Za dwa tygodnie w Soczi rozpoczną się Igrzyska Olimpijskie. Co przed ich startem powinniśmy wiedzieć o tym rosyjskim mieście oraz samej atmosferze poprzedzającej wielkie sportowe widowisko?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wypływać swoje marzenia

Ostatnia aktualizacja: 31.01.2014 17:13
W życiu ważne jest, żeby mieć marzenia, a jeszcze ważniejsze, by móc je spełniać. Tak jak bohaterowie reportażu Joanny Bogusławskiej, którzy na swoim jachcie pływają tam, dokąd inni jeszcze nie dotarli.
rozwiń zwiń