Czy coś trzyma nas w Polsce?

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2014 10:28
Jutro w Poranku zastanowimy się dlaczego młodzi Polacy chętn
Czy coś trzyma nas w Polsce?
Foto: Glow Images/East News

Jak wynika z najnowszych badań tylko 17% Polaków deklaruje, że nie rozważa wyjazdu z Polski za pracą. Co nas kusi w wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech i dlaczego życie w tych krajach mogłoby być dla nas trudne - o tym opowiemy.
W naszym cyklu filmowych śniadań, pyszności ze "Sprawy Kramerów", czyli przygotowane specjalnie dla dziecka francuskie tosty.
W studiu nie zabraknie gości. Arkadiusz Jaworski – Dyrektor ds. Marketingu Cambridge English Language Assessment w Europie Północnej opowie o tym, czy młodzi Polacy chętnie uczą się języka angielskiego, a Jan Bestry - Prezes Warszawskiego Towarzystwa Cyklistów - zaprosi Was do wzięcia udziału w akcji "Jedziesz - Zapal Światło". Akcja ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa na drodze i zwrócenie uwagi na to, jak ważne jest oświetlenie.
Bądźcie zatem od 6.00! Na "Poranek OnLine" Zaprasza Justyna Dżbik.

Czytaj także

Europa potrzebuje imigrantów?

Ostatnia aktualizacja: 04.11.2013 13:30
Eurosceptyków w Unii Europejskiej przybywa, jak grzyby po deszczu mnożą się też ugrupowania, które negatywnie oceniają dokonania europejskich przywódców i nie wróżą Unii niczego dobrego.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Prestiżowy zawód? Tokarz, stolarz, ale nie humanista

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2014 07:00
Humaniści i artyści są przegrani na rynku pracy. 71 procent absolwentów takich kierunków ma poczucie nieprzydatności, jednocześnie w naszym społeczeństwie rośnie szacunek dla wykwalifikowanych robotników, maleje dla lekarzy i przedsiębiorców.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Niepełnosprawny jest pełnoprawny. Także na rynku pracy

Ostatnia aktualizacja: 04.02.2014 11:50
- Chcemy wspólnie z rządem stworzyć nową ustawę dotyczącą zatrudniania osób niepełnosprawnych, bo w starej jest dużo braków - tłumaczy Monika Tokarska z Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych, inicjatora cyklu seminariów, które odbywają się w różnych miastach Polski.
rozwiń zwiń