Jessica Mercedes: nie chciałam nudnej pracy

Ostatnia aktualizacja: 18.08.2014 13:22
Jest jedną z najpopularniejszych w Polsce blogerek modowych, a jej wskazówkami inspirują się tysiące młodych dziewczyn. Jessica Mercedes to najlepszy przykład, że warto w życiu podążać za pasją.
Audio
  • Blogerka zdradziła kulisy swojej pracy i zagranicznych wyjazdów sponsorowanych (Czwórka/Poranek OnLine)
Jessica Mercedes jest jedną z najpopularniejszych polskich blogerek modowych
Jessica Mercedes jest jedną z najpopularniejszych polskich blogerek modowychFoto: PAP/Stach Leszczyński

Nie brakuje jednak opinii, że gość "Poranka OnLine" to osoba nadęta i wyszczekana. Jessica nie do końca się z tym zgadza. - Nadęta nie jestem, ale... Gadatliwa jak najbardziej - wyznała ze śmiechem. Dodała zarazem, że wśród prywatnych wiadomości, które dostaje w mailach i wiadomościach na portalach społecznościowych, zdecydowanie dominują te pozytywne. - Niemiłe się nie zdarzają. Jeśli znajduje gdzieś takie nieprzychylne, to piszą to anonimowo ludzie w komentarzach na różnych portalach - sprecyzowała.
W rozmowie z Michałem Migałą i Mariuszem Infuleckim, Mercedes odniosła się też do przeróżnych plotek i spekulacji związanych z gratyfikacjami, jakie blogerzy otrzymują od przeróżnych firm. Są to między innymi dalekie wyjazdy  - Rzeczywiście są to zaproszenia all-inclusive dla dwóch osób, ale nie jest to prezent, lecz barter. Wiążę się to z określoną pracą, którą mam wykonać. Tą pracą jest publikacja - sprecyzowała.
PRZECZYTAJ TEŻ: GlamPaula: internet daje mi swobodę

Jessica w ostatnich miesiącach stała się bardzo popularną osobą. Jej wpisy śledzą tysiące fanów, była też zaproszona do show Kuby Wojewódzkiego. Decyzja o założeniu bloga przed kilkoma laty okazała się więc strzałem w dziesiątkę. - Już chodząc do gimnazjum byłam bardzo pewna siebie i mówiłam wszystkim, że na pewno uda mi się coś osiągnąć. Nie wiedziałam jednak jeszcze, co to będzie, wiedziałam za to, że na pewno nie chcę iść po liceum do normalnej, nudnej pracy. Chciałam zajmować się czymś, co jest moją pasją, niezależnie od tego, czy dawałoby mi to pieniądze. Najwyraźniej było mi to przeznaczone - skwitowała Mercedes.
Więcej o codziennym życiu Jessiki, jej pracy, inspiracjach - w nagraniu "Poranka OnLine".
ac/pj

Czytaj także

Selfie. Bo wszyscy jesteśmy narcyzami

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2014 19:30
Gwiazdy na Oscarach, papież Franciszek na pielgrzymce, Barack Obama na pogrzebie Nelsona Mandeli - "słitfocie" robi cały świat. Nic więc dziwnego, że redaktorzy słownika "Oxford English Dictionary" uznali "selfie" za słowo 2013 roku.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Claudia Adaszewska - Vanity Fair docenił jej styl!

Ostatnia aktualizacja: 08.08.2014 13:00
Polska branża modowa podbija świat. Anja Rubik piastuje berło najlepszej modelki, Claudia Adaszewska jest na liście najbardziej stylowych ludzi świata 2014, opublikowanej przez "Vanity Fair".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Katarzyna Sokołowska: w ludziach razi mnie brzydota charakteru

Ostatnia aktualizacja: 17.08.2014 11:50
- Moda jest marzeniem, dążeniem do doskonałości, a modeling to zawód, który wymaga od kobiety perfekcji - mówi Katarzyna Sokołowska. Reżyserka pokazów oraz jurorka programu "Top Model" opowiada w Czwórce o kanonie piękna, modelkach alternatywnych oraz... miłości do muzyki.
rozwiń zwiń