Polski reggae’owy Michael Jackson

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2010 11:03
1 grudnia ukaże się „Mocna Czwórka”, najnowsza płyta Senk Że. Tego dnia artyści zagrają również koncert w warszawskiej Piwnicy pod Harendą.
Audio

– Jesteśmy takim nowym, polskim Michaelem Jacksonem, z tym, że ja jestem Michaelem, a Duże Pe – Jacksonem – żartuje Mista Pita, prywatnie Piotr Zabrocki, wokalista i klawiszowiec Senk Że.

Dlaczego warto się udać na koncert Senk Że? – Jesteśmy multigatunkowi – przekonuje gość „Poranka”. – Ostatnio do naszej muzyki dodajemy nawet heavymetal, jednak tylko na koncertach. Na płytach za to pojawia się disco polo – tłumaczy artysta .

Kto więc zawita do Piwnicy pod Harendą, z pewnością nie pożałuje. Senk Że to prawdziwe koncertowe bestie. – Sprawdzamy się zarówno w małych, zasmrodzonych papierosami klubach, jak i na dużej, czystej sali. Wszędzie czujemy się dobrze – zapewnia Mista Pita.

 

Więcej w rozmowie Romka Wójcika z Mista Pitą. Kliknij ikonę dźwięku w boksie po prawej.

 

Am

Czytaj także

Janek Samołyk na żywo w Czwórce - zobacz!

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2010 11:22
W audycji "S4 - studio polskich nagrań" artysta zagrał piosenki z wydanego pod patronatem Czwórki debiutanckiego albumu "Wrocław".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Gwiazdy playlisty Czwórki na pendrive'ie!

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2010 13:01
Program 4 Polskiego Radia wydał "POLISZ PENDRAJW" – pierwszą w Polsce muzyczną składankę na pendrive'ie. Ekskluzywną kompilację można wygrać na antenie Czwórki.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Napaleni na reggae

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2010 11:11
29 listopada ukaże się debiutancki singiel formacji SmokeDaCrackOFF. Muzycy grupy byli gośćmi audycji "Jak Maken zasiał".
rozwiń zwiń