X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Połamią na nim kije za straconą miłość

Ostatnia aktualizacja: 15.12.2010 12:06
Łamano na mnie betonowe płyty. Teraz dostanę sto razy solidnym kijem – ze spokojem stwierdza Grzegorz Sakowicz, pomysłodawca Warszawskiego Międzynarodowego Festiwalu Sportów Walki.
Audio

Czy człowiek, który bez trudu zniesie sto potężnych kopnięć zadanych przez naprawdę dużych facetów, czegokolwiek się boi? – Boję się zastrzyków i utraty miłości – wyznaje Grzegorz Sakowicz, pomysłodawca i reżyser III Warszawskiego Międzynarodowego Festiwalu Sportów Walki, który odbędzie się 18 grudnia w Hali Arena na warszawskim Ursynowie.

Gość „Poranka” chce pobić niecodzienny rekord Guinnessa: zamierza wytrzymać sto uderzeń kijem. Należy podkreślić, że nie chodzi o cienkie wierzbowe witki ani o kruche patyki. – Chodzi o kije o średnicy 2, 3, 4 i 5 centymetrów – precyzuje gość „Poranka”. – Dwu- i trzycentymetrowe to nie będzie problem, z czterocentymetrowymi też sobie jakoś poradzę. Boję się tych pięciocentymetrowych. To będzie naprawdę potężny cios i trzeba się będzie mocno postarać, żeby wytrzymać – martwi się Grzegorz Sakowicz.

Warto dodać, że rola kija nie wyczerpuje się w bolesnym zetknięciu z ciałem pretendenta do rekordu. – Kij musi pęknąć. Może się okazać, że będą bić do skutku – zasępia się gość Kuby Marcinowicza. Nie traci jednak optymizmu: – Jeśli chodzi o kopnięcia, jestem w stanie znieść setkę bardzo silnych bez żadnego problemu – dodaje.

Grzegorz Sakowicz nie ukrywa, że wystawiając się na astronomiczną liczbę bolesnych razów zamierza osiągnąć – oprócz ustanowienia rekordu – jeszcze jeden cel. – Wyrządziłem krzywdę kobiecie. Ale nie chodzi o poddanie się karze. To raczej sprawdzian samego siebie. Znam swój organizm. Sześćdziesiąt razów zniosę na pewno, sto może też – mówi.

W programie Festiwalu, oprócz próby pobicia rekordu, znajdą się także inne atrakcje. – Będzie występ mistrza Nama z teatru Janusza Józefowicza. To wspaniały człowiek, aktor, reżyser, wielokrotny mistrz Europy w wu-szu. Będzie też fantastyczny występ Mirka Barszowskiego,  który szkolił się w klasztorze Szaolin i potrafi przepchnąć samochód opierając się krtanią o grot włóczni – wylicza Grzegorz Sakowicz.

Więcej w rozmowie Kuby Marcinowicza z Grzegorzem Sakowiczem. Dźwięk i film znajdziesz w ramce po prawej stronie.

ŁSz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Masaż odpręża i leczy

Ostatnia aktualizacja: 13.12.2010 11:31
Nie wyobrażam sobie, aby masaż leczniczy wykonywała osoba, która się na tym nie zna – podkreśla Zbigniew Dąbrowski z warszawskiej szkoły masażu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Magik rozbawi do łez

Ostatnia aktualizacja: 14.12.2010 13:27
Iluzjonista to ktoś, kto oszukuje oko i zmysły. Wciska przysłowiowy kit – przyznaje magik, gość Czwórki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czym żongluje antypodysta?

Ostatnia aktualizacja: 14.12.2010 16:11
Autor widmo, egzorcysta i nasłuchiwacz kosmosu – to tylko niektóre nietypowe zawody opisane w książce "Co z ciebie wyrośnie?".
rozwiń zwiń