Miss Warszawy chce podbić wybiegi mody

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2012 12:21
Rok temu została najpiękniejszą warszawianką. Zwycięstwo w konkursie było do niej przepustką do świata modelingu.
Audio

- Odkąd zostałam miss moje życie potoczyło się w kierunku modelingu. Zresztą w zeszłym roku oprócz Miss Warszawy zostałam również Miss Warsaw Models . Na swój pierwszy kontrakt wyjechałam do Hong Kongu na trzy miesiące. Potem wróciłam do Polski, bo studiuję.  Z modelingiem nie zamierzam się jednak rozstawać, choć wiem, że jestem dopiero na samym początku tej drogi - mówiła 21-letnia Dominka Wycech, która była gościem Czwórkowego "Poranka".

W konkursie finałowym Miss Warszawa 2011 Dominika Wycech pokonała siedemnaście innych dziewczyn. - Wrażenie robiła przede wszystkim jej uroda i sposób bycia, który uwiódł zwłaszcza przewodniczącą jury. - Dominika była cichutka, skromna i delikatna. Pięknie rozkwitała podczas przygotowań do finału. Zaczęła jako małe przestraszone kaczątko, a na koniec przeobraziła się w pięknego łabędzia - wspominał Robert Kobyliński, organizator konkursu .

Dominika
Dominika Wycech/mat.pras.

Jako modelka Dominika Wycech ma okazję wiele podróżować. Oprócz Hong Kongu była również m.in. w Paryżu. W rozmowie z Romkiem Wójcikiem i Kasią Tarnopolską przyznała też jednak, że jej praca potrafi być bardzo uciążliwa. - To nie tylko chodzenie po wybiegu. Wcześniej są wielogodzinne przygotowania. Oprócz pokazów są jeszcze tzw. showroomy, gdzie pracujemy po 10 godzin dziennie. Wszystkie te zajęcia są bardzo obciążające psychicznie, więc trzeba mieć twardą osobowość, żeby to wytrzymać.

Więcej o pracy modelki i konkursie Miss Warszawy w nagraniu audio i wideo rozmowy z Dominiką Wycech i Robertem Kobylińskim.

pgCzytaj także

Zamiast kremu na zmarszczki - retusz komputerowy

Ostatnia aktualizacja: 04.02.2012 15:00
Chcesz wyglądać atrakcyjnie, nie tylko live, ale także w sieci? Kremy wyszczuplające, albo te na zmarszczki nie zawsze przynoszą efekty, ale jeden sposób jest niezawodny – retusz komputerowy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lepiej być kosmetyczką niż psychologiem

Ostatnia aktualizacja: 29.02.2012 10:00
W jakich zawodach w najbliższym czasie najłatwiej będzie można znaleźć pewną i dobrze płatną pracę? Okazuje sie, że najłatwiej w życiu jeszcze przez długie lata będą mieli... informatycy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wiosenna głodówka: co nas nie zabije, to nas wzmocni

Ostatnia aktualizacja: 19.03.2012 13:52
O dietach wiosennych opublikowano już tyle, że właściwie niewiele pozostało do dopisania. Jest jednak jeszcze jedna metoda, którą stosują najbardziej zdesperowani, mianowicie głodówka. Co zmienia się w życiu, gdy przestajemy jeść?
rozwiń zwiń