Na Audioriver nie trzeba brać gumiaków

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2012 10:39
- W tym roku mamy line up marzeń – zachwycał się w Czwórce Łukasz Napora, który opowiadał o atrakcjach płockiego święta muzyki elektronicznej.
Audio

W dniach 27 – 29 lipca, już po raz siódmy nadwiślańska plaża w Płocku zapełni się miłośnikami wszelakich odmian muzyki klubowej. W tym roku festiwal został obsadzony wyjątkowo mocnym zestawem artystów. – Po zeszłym dość przewidywalnym line upie, w tym roku jesteśmy bardzo zaskoczeni – mówił w Czwórkowym "Poranku OnLine" Łukasz Napora, organizator imprezy. - Mamy niezły miszmasz: od elektroniki popowej w rodzaju Royksopp, przez techno, drum&bass i dubstep, mamy też muzykę ambientową, downtempo i eksperymentalną – opowiadał.

Wśród zaproszonych gwiazd znaleźli się miedzy innymi Ricardo Villalobos, Scream, Roni Size i Goldie, ale w tym roku Audioriver nie będzie stał tylko samymi koncertami. Na płockiej plaży pojawi się też namiot filmowy, oraz miejsce dla wystawców wszelkiego asortymentu muzycznego. – Z filmów będziemy mieli ekskluzywną polską premierę filmu "Re:Generation". Z kolei na targach muzycznych będzie można podrzucić swoje kawałki  czołowym wydawcom muzyki elektronicznej – opowiadał gość Justyny Dżbik.

Wśród atutów Audioriver Napora wyliczał fakt, że nawet podczas ulewnych deszczów, nie ma potrzeby chodzenia tam w gumiakach. – Festiwal odbywa się na piasku, widział ktoś kiedyś błoto na plaży? Można pomykać w japonkach, lub na bosaka – zachęcał.

Więcej na temat festiwalu Audioriver 2012 dowiesz się słuchając nagrania audycji.

bch

Zobacz więcej na temat: Justyna Dżbik Płock royksopp

Czytaj także

Audioriver 2011 – kulisy i wrażenia (WIDEO)

Ostatnia aktualizacja: 01.08.2011 10:13
Kolejna edycja festiwalu muzyki elektronicznej i niezależnej odbywającego się w Płocku, to już historia. Relację z imprezy, której patronowała Czwórka, przygotowała Ewelina Grygiel.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Znamy wystawców trzeciej edycji Targów Muzycznych Audioriver

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2012 13:35
Na miesiąc przed Audioriver, ogłoszono wystawców Targów Muzycznych, które odbywają się w trakcie festiwalu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Przedsmak Audioriver w "DJ Paśmie". Posłuchaj Live Actu!

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2012 06:00
W Czwórkowym "DJ Paśmie" wyemitowaliśmy ekskluzywny live act Etheric Double, czyli jednej z gwiazd tegorocznej edycji festiwalu Audioriver.
rozwiń zwiń