Zdobiciele ciał i słodkie pin-up girls

Ostatnia aktualizacja: 23.10.2012 21:00
Zbliża się druga edycja "Body Art Convention", największej w Polsce imprezy tatuatorsko - lifestylowej. O jej atrakcjach opowiedzieli w Czwórce Ernest Ponikowski i Artur Morbid Czapliński.
Audio

Już 27 października do Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie zjadą mistrzowie tatuażu z Polski i ze świata, by dyskutować i prezentować współczesne oblicze sztuki zdobienia ciała.

- Przyjeżdża do nas ponad 100 artystów, którzy pokażą obecne trendy, sprzęt na jakim się pracuje i warunki tworzenia tatuażu - opowiadał w Czwórce Ernest Ponikowski.

Tematem przewodnim imprezy będzie twórczość Hansa Rudolfa Gigera, szwajcarskiego malarza, znanego miedzy innymi ze stworzenia postaci ksenomorfa do filmu "Obcy - ósmy pasażer Nostromo". - Nie pojawi się osobiście, ale będzie można zobaczyć jego prace i będzie można wziąć udział w konkursie na tatuaż inspirowany jego twórczością - zachęcał gość Justyny Dżbik.

Każdy uczestnik imprezy będzie mógł własnoręcznie spróbować, jak się tatuuje i wziąć udział w bezpłatnym kursie posługiwania się aerografem. Chętne osoby mogą się też oddać w ręce charakteryzatorek i stylistek lub zrobić sobie zdjęcie u profesjonalnego fotografa.

Ozdobą festiwalu będą wybory miss "Pin Up Tattoo Queen". - To będzie konkurs, w którym panie będą prezentowały swoje stylizacje inspirowane stylem amerykańskich dziewczyn z lat 40. I 50. - wyjaśniał Ponikowski.

Więcej na temat imprezy, która odbędzie się w dniach 27-28 października w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki dowiesz się słuchając w nagrania audycji.

Artur
Artur "Morbid" Czapliński, Ernest Ponikowski i Justyna Dżbik

bch

 

Czytaj także

Burleska dla mamy

Ostatnia aktualizacja: 30.09.2012 18:00
W "Poranku OnLine" zapraszamy na spotkanie z prekursorką polskiej burleski. Pin Up Candy prowadzi warsztaty z podopiecznymi Fundacji Mama. Uczy je seksapilu.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Na wojnie włączam tryb terminatora"

Ostatnia aktualizacja: 17.10.2012 21:00
Zawód reportera wojennego wciąż pozostaje dziedziną mężczyzn. Jedną z nielicznych kobiet podejmujących się tej trudnej pracy, jest dziennikarka TVP Info, Anna Wojtacha, które swoje doświadczenia z linii frontu opisała w książce "Kruchy Lód".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Słowo "ministra" jest absurdalne

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2012 10:00
W listopadowym numerze "Wysokich Obcasów Extra" zagościła Iwona z Lenowa. Z perspektywy mieszkanki małego miasteczka, ocenia polską rzeczywistość, bardzo różną o tej warszawskiej. A swe obserwacje zaczęła od "żeńskiego koniuszka".
rozwiń zwiń