Nowa moda - czas na "frosting"

Ostatnia aktualizacja: 02.01.2013 11:00
Lato w zimie staje się coraz bardziej modne. I nie chodzi wcale o efekt cieplarniany, tylko o nietypowe zdjęcia z zimowych wakacji - na leżaku, w bikini, z drinkiem z palemką w dłoni.
Audio

Tęsknicie za latem, upałami i bezkarnym plażowaniem? John Brownell stwierdził, że zima mu nie może przeszkodzić w delektowaniu się wypoczynkiem i sfotografował się, kiedy pił kawę i czytał gazetę siedząc po kolana w śniegu. Tym samym John  zapoczątkował ruch zwany "frostingiem". Podchwycili to i inni mieszkańcy miasteczka Missoula w stanie Montana.

Teraz ludzie na całym świecie robią w podobnej konwencji "zimowe" zdjęcia i wrzucają je do internetu.

Paweł Kamiński z technologie.gazeta.pl twierdzi, że to kolejna moda, po owlingu i plamkingu na robienie sobie dziwnych zdjęć.  - Frosting przypomina modę jaką mają nasze rodzime Morsy. Trzeba zimą udawać, że jest lato - mówi znawca tematu.

Zdania Polaków na ten temat są podzielone. Już wkrótce pewnie się przekonamy czy moda na letnie zdjęcia w zimie się u nas przyjęła.

Frosting ma też pozytywny aspekt - można w ten sposób przyzwyczajać organizm do zimna i chłodu - hartować się. Więcej na ten temat dowiesz się z załączonego materiału Bartka Wasilewskiego w "Poranku OnLine".

(pj)

Czytaj także

Zimowy poślizg kontrolowany

Ostatnia aktualizacja: 27.12.2012 16:00
Jak panować nad samochodem w każdych warunkach atmosferycznych? Okazuje się, że najlepiej nauczyć się wpadać w poślizg kontrolowany czyli... driftować! Oczywiście nie na ulicy, ale na specjalnie przygotowanym placu, pod okiem doświadczonego instruktora.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Najmłodszy kolekcjoner sztuki w Polsce zarabiał jako kelner w hotelu Polonia

Ostatnia aktualizacja: 28.12.2012 14:27
Ponad 250 dzieł sztuki współczesnej liczy w tej chwili kolekcja 26-latka z Zamościa. Michał Borowik jest nie tylko młodym, ale też doświadczonym kolekcjonerem, który przebojem wkroczył na salony wielkiego świata.
rozwiń zwiń