X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Polak biedny, ale "na swoim"

Ostatnia aktualizacja: 12.02.2014 18:55
Zaczynamy prowokacyjnie: nie każdy powinien mieć własne mieszkanie. O tym, czy to prawda będziemy dyskutować w czwartek, w audycji "4 do 4".
Polak biedny, ale na swoim
Foto: Glow Images/East News

Jak uważa ekonomista dr Irena Herbst, Polsce potrzebny jest co najmniej dziesięcioletni program, który zapewniałby budowę 25-30 tys. mieszkań na wynajem rocznie. - Nie da się tego osiągnąć bez dużego ruchu społecznego wokół takiej inicjatywy i kilkuset podmiotów w tę sprawę zaangażowanych, a nie jednego funduszu - tłumaczyła dr ekspertka.

Z jednej strony to oczywiste, że każdy chciałby mieć własny kąt, ale z drugiej - zakup mieszkania obciąża nas finansowo na czas niewspółmiernie długi do wartości danego lokalu.

O tym, czy każdy powinien mieć swoje mieszkanie i dlaczego nie każdy może sobie na nie pozwolić - w dyskusji w czwartek, 13 lutego. Gośćmi będą Ireneusz Jabłoński z Centrum im. Adama Smitha, a także Jarosław Żyliński, psycholog.

Na audycję "4 do 4" zapraszamy od godz. 13.00 do 16.00.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Masz problem ze spłatą kredytu? Nie chowaj głowy w piasek!

Ostatnia aktualizacja: 04.11.2013 20:53
- Banki to instytucje, które żyją z udzielania kredytów, więc klient otwarty na propozycje restrukturyzacji jego kredytu to klient, z którym chcemy rozmawiać - powiedział dr Przemysław Barbrich. Także rzecznicy konsumentów podkreślają, że unikanie konfrontacji z problemem, to najgorsze rozwiązanie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czy upadłość konsumencka oznacza bankructwo?

Ostatnia aktualizacja: 19.12.2013 11:30
Miały gwarantować spokojną przyszłość, tymczasem dziś spędzają sen z powiek tysiącom polskich rodzin. Kredyty we frankach szwajcarskich dla wielu stały się pułapką bez wyjścia. Z myślą o zadłużonych rząd postanowił popracować nad zmianami w ustawie o upadłości konsumenckiej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Chcesz kupić mieszkanie? Oszczędzaj

Ostatnia aktualizacja: 03.01.2014 16:31
Rok 2014 niesie ze sobą spore zmiany na rynku kredytów hipotecznych. Zakup własnego "M" okaże się trudniejszy przede wszystkim dla osób, które nie posiadają oszczędności.
rozwiń zwiń