Wyścig z czasem - to się nie opłaca

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2014 19:36
We wtorkowej audycji "4 do 4" porozmawiamy o tym, czy "wyścig szczurów", który na co dzień uprawiamy, nie kosztuje nas więcej, niż możemy na nim wygrać.
Wyścig z czasem - to się nie opłaca
Foto: Glow Images/East News

Każdego niemal dnia ścigamy się z czasem, śpieszymy się do pracy, w której realizujemy projekty, bedą w "niedoczasie". Wieczorami, zamiast odpocząć, poświęcamy godziny udział w zajęciach dodatkowych: uczymy sie języków, obsługi nowoczesnego oprogramowania komputerowego i wielu innych rzeczy. Zbyt wielu.

Czy nie zbyt wiele obowiązków przyjmujemy na swoje barki?

Czytaj także Wypalenie zawodowe: młodzi, zdolni, sfrustrowani <<<

O tym, ile powinniśmy pracować, by zbyt szuybko się nie wypalić i by nie odbiło się to z czasem na naszym zdrowiu, porozmawiamy we wtorkowej audycji "4 do 4".

Zapraszamy 5 sierpnia, od godz. 13.00!

(kd)

Czytaj także

Zmieniasz pracę? Dowiedz się, na co musisz uważać

Ostatnia aktualizacja: 22.04.2014 12:00
Nie możesz znaleźć pracy, albo czujesz, że w dotychczasowym miejscu zatrudnienia zupełnie się już wypaliłeś i marzysz o tym, by zacząć robić w życiu coś zupełnie innego? Czas zmienić branżę. Tylko jak to zrobić, by nie stracić czasu ani pieniędzy?
rozwiń zwiń
Czytaj także

Jak przerwać błędne koło bezrobocia młodych?

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2014 12:05
W Polsce pracy nie ma ok. 1/3 osób młodych. Kto jest winien: system, szkoły, czy sami młodzi, którzy nie potrafią, bądź nie mają odpowiedniej motywacji, by szukać i znaleźć zatrudnienie?
rozwiń zwiń
Czytaj także

Miłosz Brzeziński: nie zwlekajmy z pierwszą pracą

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2014 11:56
Według sondażu TNS Polacy dość późno idą do swojej pierwszej pracy. Średnia wieku to 22 lata, podczas gdy w Unii Europejskiej jest to niewiele ponad 20. - Im szybciej spróbujemy sił na polu zawodowym, tym większa szansa, że kariera ułoży się po naszej myśli - przekonywał w Czwórce Miłosz Brzeziński.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Jak pracuje prawdziwy paparazzi?

Ostatnia aktualizacja: 12.06.2014 18:30
- Już samo złapanie gwiazdy nie jest łatwe, bo trzeba swoje "wystać" pod domem. A potem jeszcze należy zrobić dobre zdjęcie. Dobre, czyli takie, które się sprzeda - opowiada paparazzi Adam.
rozwiń zwiń