Moda jako styl życia

Ostatnia aktualizacja: 22.08.2014 17:00
Bohaterka reportażu Czwórki - Kaja - żyje modą. To jej sposób na wyrażenie się i wyróżnienie z tłumu, ale i pomysł na życie. - Chciałabym kiedyś zaistnieć w świecie tej prawdziwej, wielkiej, światowej mody. Tej pasji oddałam się bez reszty - przyznała.
Audio
  • Reportaż "Pomysł na siebie" rep. Urszuli Żółtowskiej-Tomaszewskiej (Czwórka/4 do 4)
Moda jako styl życia
Foto: Glow Images/East News

Moda zdaniem Kai to znacznie więcej niż ciekawy dobór stroju, chodzenie po sklepach, śledzenie magazynów tematycznych. - Dla mnie to jest pewnego rodzaju sztuka obserwacji, wspaniała lekcja wyobraźni. Nie sztuką jest wydać duże pieniądze na ciuchy znanych projektantów i wyróżniać się drogimi metkami. Chodzi o to, żeby ubranie, które mamy na sobie, oddawało nasz charakter, naszego ducha. Żeby wyróżniało się pomysłowością, polotem - przekonuje bohaterka reportażu Urszuli Żółtowskiej-Tomaszewskiej.
PRZECZYTAJ: Moda jako zwierciadło naszych czasów

Kaja podpatruje blogerki modowe, jest na bieżąco ze wszystkimi trendami. W przyszłości chciałaby być stylistką, bo uważa, że ma do tego dryg. Skończyła roczny kurs, który otworzył jej oczy na wiele kwestii, ale to dopiero początek. - Będę dalej podążała tą drogą. Rozwijała się, uczyła, przechodziła kolejne etapy wtajemniczenia. Marzę o tym, żeby kiedyś pracować z największymi kreatorami mody, zaistnieć w tym wspaniałym świecie - przyznaje bohaterka materiału.
Zapraszamy do wysłuchania całego reportażu z audycji "4 do 4".
ac/mc

Czytaj także

Dandys z second handu

Ostatnia aktualizacja: 27.08.2013 11:00
Lubi modę, ale nie lubi wydawać na ciuchy dużych pieniędzy. Prowadzi modowego bloga i radzi innym co robić, żeby dobrze wyglądać.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Ubrania opowiadają historię rodziny

Ostatnia aktualizacja: 06.03.2014 16:20
Bohaterka reportażu Czwórki Zuza Żubka – Chmielewska jest historykiem mody. - Grzebiąc w ubraniach moich przodków, poznaję równocześnie ich historię i losy - opowiada.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Jessica Mercedes: nie chciałam nudnej pracy

Ostatnia aktualizacja: 18.08.2014 13:22
Jest jedną z najpopularniejszych w Polsce blogerek modowych, a jej wskazówkami inspirują się tysiące młodych dziewczyn. Jessica Mercedes to najlepszy przykład, że warto w życiu podążać za pasją.
rozwiń zwiń