Jak skutecznie rozmawiać o podwyżce?

Ostatnia aktualizacja: 02.10.2013 14:25
Takie sytuacje zawsze nas stresują, albo frustrują. Chodzi oczywiście o rozmowy, podczas których prosimy szefa o podwyżkę. O tym, jak nie dać się lękom i skutecznie walczyć o swoje, porozmawiamy w czwartkowej audycji "4 do 4".
Jak skutecznie rozmawiać o podwyżce?
Foto: Glow Images/East News

Okazuje się, że dla Polaka podwyżka to dość drażliwy temat - takie wnioski nasuwają się po analizie ankiety przeprowadzonej przez serwis pracy Praca.pl we wrześniu 2013r. Ponad połowa ankietowanych (51 proc.) uważa, że to przełożony powinien wychodzić z inicjatywą zwiększenia wynagrodzenia.

Zatem sytuację, w której trzeba iść i poprosić o pieniądze uznają za frustrującą. Więcej o tym, jak wybrnąć z takich sytuacji i jednocześnie "wygrać" podwyżkę w czwartkowej audycji "4 do 4", 3 października, po godz. 13.00. Zapraszamy!

Czytaj także

Kiedy osiągniesz niezależność finansową?

Ostatnia aktualizacja: 22.04.2013 15:10
Wbrew temu, co sądzi wielu młodych ludzi, niezależność finansowa wcale nie oznacza tylko tego, że z naszej pracy możemy się sami utrzymać, ani, że czasem uda nam się coś przyoszczędzić.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Coraz więcej Polaków w "podklasie społecznej"?

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2013 13:00
Bieda, bezrobocie, społeczna izolacja: już 10 proc. Polaków zasiliło szeregi tzw. podklasy. Ta grupa będzie rosnąć?
rozwiń zwiń
Czytaj także

Recepta na udany biznes? Po pierwsze: nie poddawaj się

Ostatnia aktualizacja: 16.07.2013 07:00
Okazuje się, że coraz mniej młodych ludzi w Polsce chce zakładać własne firmy. - Nie uczy się studentów jak tak naprawdę prowadzić biznes - mówi dziennikarz ekonomiczny Tomasz Jaroszek. - Często też po pierwszej porażce po prostu się poddajemy, a trzeba próbować dalej.
rozwiń zwiń